Retro elektrický bike

Rayvolt Clubman Blue Night Shadow : 2.300 EUR cena s DPH / 56.900,- CZK 

 Retro elektrický bike Clubman, špičkovým elektrickým mestským bicyklom. Je to kompaktný mestský elektrobicykel, ktorý kombinuje športový vzhľad s vycibreným retro štýlom. Vždy vyzerajte pekne a dochádzajte štýlovo s jedným z našich najpohodlnejších elektrobicyklov. Clubman skutočne poteší tých, ktorí milujú ulice mesta, noc a štýlový život. Samozrejme s ebikom Clubman nebudú pre vás nepríjemné zápchy problém a ešte k tomu za vami neostane žiadna uhlíkova stopa. Elektrický bicykel Rayvolt Clubman má všetko, čo poteší: výkonný zadný motor Bafang, veľký komfort používania, nepopierateľný štýl, prispôsobiteľné VAE (2 farby, 2 batérie a 2 sedlá). Čaro včerajška, technológia zajtrajška, riešenie dneška!

Retro elektrický bike CLUBMAN sa predáva aj vo farbe Black Shadow, ďalšie farby je možné dodať za príplatok.

retro elektrický bike rayvolt black

Špecifikácie :

Rám Rayvolt Aluminium rám,rozmery: 1960 x 980 x 690 mm
Kolesá 26 palcov
Výpomoci motora 6 úrovní
LCD obrazovka: zobrazenie najazdených kilometrov
rýchlosti, stavu batérie
úrovne asistencie
Kotúčové brzdy
Ráfiky, blatníky, kryty reťazí : vo farbe rámu
Predné a zadné svetlomety pripojené k batérii
Pohodlné sedlo Rayvolt (voliteľné kožené sedlo Brooks)
Kožené gripy
Kontrola rýchlosti prostredníctvom displeja na bicykli
PAS (asistencia pri pedálovaní)
7-rýchlostná prehadzovačka Shimano Tourney
Štandardná batéria : Li-ion SAMSUNG 36V-10,5A hodina, štandardný dojazd je až 40 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu. Nabíja sa priamo na bicykli alebo vybratím batérie Dvojitá batéria : Li-ion Dual 36V-16A SAMSUNG, štandardný dojazd je až 60 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu.
Motor zančky Bafang 250 W. (max. rýchlosť25 km / h)
retro elektrický bike rayvolt
retro elektrický bike rayvolt batéria
ebike koleso
rayvolt-elektrobike-gripy

Retro elektrický bike Rayvolt  je niečo iné.

Retro elektro bike od Rayvoltu sú špeciálne navrhnuté pre maximálny zážitok pri jazde Vašej jazde na elektrickom retro bicykli. Nevyžaduje od Vás  kondíciu vrcholového športovca. V podstate nevyžadujú žiadnu kondíciu.  Pri Vašej čiastočnej  pomoci Vám elektromotor poskytne dostatok výkonu na pohodlnú a svižnú jazdu. (do 25km/h).

Cieľom Rayvoltu je maximálne pohodlie pri jazde. Môžete ísť na kávu do mesta, alebo pohodlne do práce. Dojazd viac ako 40km  (pri rozšírenej  baterke viac ako 60km) Vám stačí na väčšinu mestských a prímestských výjazdov. U modelov Rayvolt Clubman a Rayvolt Beachin pohodlne vyberiete kufrík obalený eko kožou,  v ktorom je baterka. Tú si v prípade potreby dobijete na pracovisku.

Mestské zápchy a problémy s parkovaním budú pre Vás konečne minulosťou.

Tak si to užite

 

Váš SikiBike

Naše Blogy – výber:

Retro elektobicykel ebike cruzer-blog

Blog elektro bicykel je venovaný vlajkovej lodi Rayvoltu Cruzer. Je to  ikonický retro bike od španielského výrobcu Rayvolt, ktorý sídli priamo v prímorskej Barcelóne. Jeho dizajn je ovplyvnený  motocyklovou érou,  60. rokov minulého storočia.

retro-elektrobicykel-blog

BLOG: Bicykel Rayvolt sa zrodili v mysli pána Mathieu Rauziera,  Projekt je blízky jeho kariére umelca a fotografa v San Franciscu a zároveň námorného inžiniera.

Case study help is an effective method to communicate the value of your of your service. This case study outline can be used as a template to aid you in writing engaging essays. An effective case study should comprise key information as well as a short explanation of the incident. The case report should contain an identification of both the person who was the client as well as their business, along with encapsulated footage. The case study should be easily readable and include three important figures. The study must also contain top essay writing service the name of the business and what they do for their clients.

Pridaj komentár