Retro elektrický bicykel

Clubman Black Shadow : 2.300 EUR cena s DPH / 56.900,- CZK

 Retro elektrický bicykel Clubman, špičkovým elektrickým mestským bicyklom. Je to kompaktný mestský elektrobicykel, ktorý kombinuje športový vzhľad s vycibreným retro štýlom. Vždy vyzerajte pekne a dochádzajte štýlovo s jedným z našich najpohodlnejších elektrobicyklov. Clubman skutočne poteší tých, ktorí milujú ulice mesta, noc a štýlový život. Samozrejme s ebikom Clubman nebudú pre vás nepríjemné zápchy problém a ešte k tomu za vami neostane žiadna uhlíkova stopa.

Elektrický bicykel Rayvolt Clubman má všetko, čo poteší:

Výkonný zadný motor Bafang, veľký komfort používania, nepopierateľný štýl, prispôsobiteľné VAE (2 farby, 2 batérie a 2 sedlá). Čaro včerajška, technológia zajtrajška, riešenie dneška!

Retro elektrický bicykel CLUBMAN sa predáva aj vo farbe Blue Night, ďalšie farby je možné dodať za príplatok.

Ďalej je možné zmeniť základné lankové kotúčové brzdy za  hydraulické. Vylepšením je aj možnosť objednať  sadu štýlových svetiel dopredu a dozadu. Základnú 10,5A batériu je možné za príplatok vymeniť za 15A s dojazdom až 60 km. Ak chcete byť ešte viac štýlový –  objednajte si zvonček, klasické kožené sedadlo. Možnosťí je veľa. Napríkladj štýlový nosič batožiny a kožené brašne. Kolesá su  26×3,0″.

Všetky elektor bajky Rayvolt sú vyrábané v zmysle noriem EN 14765 a EN 15194 . Sú označené štítkom EPAC

retro elektrický bicykel rayvolt blue

Špecifikácie :

Rám Rayvolt Aluminium rám,rozmery: 1960 x 980 x 690 mm
Kolesá 26 palcov
Výpomoci motora 6 úrovní
LCD obrazovka: zobrazenie najazdených kilometrov
rýchlosti, stavu batérie
úrovne asistencie
Kotúčové brzdy
Ráfiky, blatníky, kryty reťazí : vo farbe rámu
Predné a zadné svetlomety pripojené k batérii
Pohodlné sedlo Rayvolt (voliteľné kožené sedlo Brooks)
Kožené gripy
Kontrola rýchlosti prostredníctvom displeja na bicykli
PAS (asistencia pri pedálovaní)
7-rýchlostná prehadzovačka Shimano Tourney
Štandardná batéria : Li-ion SAMSUNG 36V-10,5A hodina, štandardný dojazd je až 40 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu. Nabíja sa priamo na bicykli alebo vybratím batérie Dvojitá batéria : Li-ion Dual 36V-16A SAMSUNG, štandardný dojazd je až 60 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu.
Motor zančky Bafang 250 W. (max. rýchlosť25 km / h)
retro elektrický bicykel Rayvolt
retro elektrický bicykel battery
ebike wheel
rayvolt ebike gripy

Retro elektrický bicykel Rayvolt  je niečo iné.

Retro elektro bicykle od Rayvoltu sú špeciálne navrhnuté pre maximálny zážitok pri jazde na elektrickom retro bicykli. Nevyžaduje od Vás kondíciu vrcholového športovca.  Pri Vašej čiastočnej  pomoci Vám poskytne dostatok výkonu na pohodlnú a svižnú jazdu. (do 25km/h).

Cieľom Rayvoltu je maximálne pohodlie pri jazde. Na kávu do mesta, alebo pohodlne do práce. Dojazd viac ako 40km  (pri rozšírenej  baterke viac ako 60km) Vám stačí na väčšinu mestských a prímestských jázd. U Modelov Rayvolt Clubman a Rayvolt Beachin pohodlne vyberiete kufrík s baterkou , ktorú si v prípade potreby dobijete na pracovisku.

Mestské zápchy a problémy s parkovaním budú pre Vás konečne minulosťou.

Tak si to užite

 

Váš SikiBike

Retro elektobicykel v Trenčíne - blog

Rayvolt – história značky. Blog o toma ko to vlastne celé vzniklo. Bicykle tak ako ich vidí zakladatel značky Mathieu Rauzier