SikiBike

Rayvolt = Štýlovosť

retro elektrický bike rayvolt black
 

Retro bicykel spoločnosti Rayvolt má za hlavný cieľ a filozofiu  rozvíjať a taktiež propagovať cyklistiku – ako alternatívnu dopravu. Ponukou našich retro bicyklov ktoré Vám chceme poskytnúť čistý, špičkový a štýlový spôsob dochádzania. To, čo sa začalo ako vízia, prerástlo do spoločnosti „rayvolutionary“, ktorá neustále zadáva ciele „konvenčnému“ priemyslu elektronických bicyklov. Naša ponuka rastie, vyvíja sa a rozširuje sa každým otočením kolies.Spoločnosť Rayvolt naďalej implementuje vášeň pre retro bicykel a životné prostredie vo všetkom, čo robíme. Keď hovoríme „Pripojte sa k Rayvolution“, máme na mysli náš ciel bojovať priamo proti hlavnej príčine znečistenia v našich mestách. Naše retro bicykle zapadnú do ulíc mesta a stredom pozornosti budeš práve ty!

Prečo si kúpiť retro bicykel na elektriku?

Je to o neskutočnom zážitku. Zážitok bol už keď prišiel balík s prvým retro elektrickým bicyklom Rayvolt. Je to niečo jedinečné. Nie je to atlét s galuskami. Ani drsný full s drapákom. Retro elektro bicykel Rayvolt je o pohode. Vybalíte bajk a viete, že ho chcete skúsiť. Všetko je na tomto bicykli iné a všetko sedí ako uliate do ruky. Masívne prevedenie rámu v tvare retro nádrže. Silná vidlica. Nostalgia spojená s moderným elektro pohonom o sile 250KW. Rayvolt naplnil do bodky to čo znamená asistovaný pohon. Nenúti Vás šlapať. Stačí keď mu pomôžete. Ostatné spraví za Vás.

Tomuto retro bicyklu záleží na tom aby ste bol spokojný  vy ako  jazdec.

Inteligentný pohon urobí maximum pre Vaše pohodlie. Vy si užívate cestu a vietor vo vlasoch. Možno to vidíte ako klišé ale tak to presne je.

tak si to skúste

Tomáš “Siki”

Blogy

Mestský elektro bike Varaneo Dinky

Mestský elektrický bicykel predstavuje možnosť nového mestského elektrického bicykla. Bicykel v sebe elegantne kombinuje kompaktnosť skladačky a jazdné vlastnosti krosového bicykla.

Retro elektro bike Rayvolt Beachin

Dnes Vám dnes predstavíme Rayvolt Beachin. Beachin je ozajstná romantika na dvoch kolesách.

O nás Blog – Retro elektrobicykel Rayvolt.

Ak sa chceš dozvedieť niečo o nás a o tom ako vznikla značka Rayvolt tento blog je práve pre teba !

elektro bicykel Rayvolt Cruiser.

Blog venovaný vlajkovej lodi Rayvoltu Cruiser. Je to ikonický retro bike od španielského výrobcu Rayvolt, ktorý sídli priamo v prímorskej Barcelóne. Jeho dizajn je ovplyvnený motocyklovou érou, 60. rokov minulého storočia.

Naše videá

Naše sociálne siete