Ebike technické parametre

motor na elektrobicykel
ebike-technicke-parametre motor

Ebike-technické-parametre sú dôležité pri výbere správneho ebiku. Rozbočovače Rayvolt sú veľmi zložité jednofázové motory pozostávajúce zo 48 rôznych medených cievok a magnetov, ktoré sú umiestnené na vonkajšom obvode motora a poskytujú najlepší možný krútiaci moment.

Zabudovaný radič prijíma údaje o teple a polohe z cievok a do jednej milisekundy počíta, akú silu pustiť s motoru.

Takúto presnosť vytvára prúd Pure Sine Wave (PSW), ktorý ponúka neprekonateľný jazdný komfort:

Viac zrýchlenia
Viac odozvi
Viac krútiaceho momentu
Menej hluku
Menej vibrácií
Menej spotreby

ebike batéria

V každom elektrickom bicikly je jeho výkon a životnosť priamo spojená s typom použitého článku. Kapacita batérie závisí aj od počtu použitých článkov.
Rayvolt používa 13 článkov v sérii na dosiahnutie nominálneho napätia 48V. Pri špičkovom napätí poskytuje úplné nabitie 54,6 V neuveriteľný výkon. Používame minimálne 4 bunky paralelne (spolu 52 buniek) alebo 8 buniek paralelne (spolu 104 buniek).

To dáva neprekonateľnú kapacitu 550 Wh a 1100 Wh – väčšina priemyselného odvetvia využíva 300 až 360 Wh. Kvalita batérie súvisí s použitými bunkami a tiež so spôsobom balenia. Pomocou najmodernejšieho systému správy batérií v našich batériách je každý článok k nemu pripojený pred vybíjaním. Tento high-tech dizajn vyrovnáva náboj medzi jednotlivými článkami a môže prerušiť spojenie v prípade skratu. To zaisťuje najlepší možný výkon a zároveň zvyšuje bezpečnosť batérie.

ebike-technické-parametre batéria
ebike-technické-parametre brzdová rekuperácia

Vytvorili sme inteligentnú brzdovú rekuperáciu zabudovanú do brzdových pák, ktoré vysielajú dátový signál do ovládaču motora, ktorý vyvoláva v motore spätný efekt. Toto premieňa krútiaci moment na odpor pomocou zotrvačnosti kolesa na výrobu elektriny a dobíjanie batérie.

Jednoducho povedané, rekuperačné brzdenie funguje ako veľmi silné dynamo, keď pribrzďujete

Inteligentná brzdová rekuperácia (iRBS) je prepojená so zabudovaným gyroskopom EIVA, ktorý umožňuje bicyklu detegovať cyklistické prostredie. Potom poskytuje potrebné množstvo rekuperácie podľa uhla svahu.

Inteligentý pedálový asistent (IPAS)s mnohými možnosťami: podpora napájania motoru s detekciou kopca s gyroskopom. Motorická podpora sa sama nastavuje(ebike-technické-parametre).

Sada kľúk s dvojitým snímačom

Kľuka s inteligentným pedálovým asistentom je vybavená silomerom, ktorý meria krútiaci moment pôsobiaci na pedál a rýchlosť otáčania kľuky.

Kontrolér potom počíta tieto dve hodnoty a pomocou inteligentného algoritmu poskytuje dokonale plynulý výkon založený na fyzickej aktivite.

ebike-technické-parametre inteligentný pedálový asistent
ebike engines
ebike eiva display

Eiva je softvér vyvinutý spoločnosťou Rayvolt na ovládanie, prispôsobenie a sledovanie vášho bicykla Rayvolt.

Počítač Eiva je možné zakúpiť a zabezpečiť namontovaný na riadidlách a pripravený na cestu. Softvér je možné stiahnuť aj na použitie v existujúcom systéme Android alebo iPhone.

1.Displej 360 ​​°Monitorujte rýchlosť bicykla, stav batérie, a základné parametre bicykla
2. Stav Bluetooth bicykla
Sledujte spojenie medzi bicyklom a Eiva aplikáciou
3. Inteligentý pedálový asistent (IPAS)
Tu nastavte požadovanú podporu motoru

4. Nastavenia
Pokročilé konfigurácie tiež komunikácia s technickou podporou
5. Hudba
Prehrávajte si hudbu podľa svojich predstáv.
6. Mapy
prístup ku GPS mapám
7. Informácie
Zobraziť pomocníka ebike-technicke-parametre

elektrický bicykel displej