cafe rejser

BEACHIN LAGUNA BLUE : 2.550 EUR CENA S DPH / 60.000,- CZK

Rám Rayvolt Aluminium rám,rozmery:2020 x 1040 x800 mm
Kolesá26 palcov
Výpomoci motora6 úrovní
LCD obrazovka:zobrazenie najazdených kilometrov
 rýchlosti, stavu batérie
 úrovne asistencie
Kotúčové brzdy 
Ráfiky, blatníky, kryty reťazí :vo farbe rámu
Predné a zadné svetlomety pripojené k batérii 
Pohodlné sedlo Rayvolt (voliteľné kožené sedlo Brooks) 
Kožené gripy 
Kontrola rýchlostiprostredníctvom displeja na bicykli
PAS (asistencia pri pedálovaní) 
7-rýchlostná prehadzovačka Shimano Tourney 
Štandardná batéria : Li-ion SAMSUNG 36V-10,5A hodina, štandardný dojazd je až 40 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu. Nabíja sa priamo na bicykli alebo vybratím batérieDvojitá batéria : Li-ion Dual 36V-16A SAMSUNG, štandardný dojazd je až 80 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu.
Motor zančky Bafang250 W. (max. rýchlosť25 km / h)

 

Retro e-bike Beachin je dobrodružný  a štýlový bicykel od značky Rayvolt. Je to veľký a sebavedomý retro ebajk pre milovníkov pláže a outdoorových aktivít. Jeho veľkosť a veľké kolesá sú ideálne na jazdu v piesku alebo na poľných cestách. Napriek svojim rozmerom zostáva stabilným a dobre zvládnuteľným retro e-bikom. Ak chceš bicykel ktorý si každý všimne je Rayvolt Lagune Beachin skvelým bajkom pre srdce každého romantika , ale aj tvrdého štýlového chlapa.

Retro e-bike Beachin sa predáva aj vo farbe Vintage Green, ďalšie farby je možné dodať za príplatok podľa RAL vzorkovnice farieb. Taktiež je možné zmeniť základné lankové kotúčové brzdy za brzdy hydraulické. Ďalším vylepšením je aj možnosť objednať  veľkú sadu štýlových svetiel dopredu aj dozadu. Základnú 10,5A baterku je možné za príplatok vymeniť za 15A s dojazdom až 60 km. Ak chcete byť ešte viac štýlový – môžete si objednať zvonček, klasické kožené sedadlo. Ďalej štýlový nosič batožiny a kožené brašne. Kolesá su klasické Fat bike 26×4″.

Všetky elektor bajky Rayvolt sú vyrábané v zmysle noriem EN 14765 a EN 15194 . Sú označené štítkom EPAC

 

RETRO ELEKTRICKÝ BICYKEL RAYVOLT  JE NIEČO INÉ.

Retro elektro bicykle od Rayvoltu sú špeciálne navrhnuté pre maximálny zážitok pri jazde na elektrickom retro bicykli. Nevyžaduje od Vás kondíciu vrcholového športovca.  Pri Vašej čiastočnej  pomoci Vám poskytne dostatok výkonu na pohodlnú a svižnú jazdu. (do 25km/h).

Cieľom Rayvoltu je maximálne pohodlie pri jazde. Na kávu do mesta, alebo pohodlne do práce. Dojazd viac ako 40km  (pri rozšírenej  baterke viac ako 60km) Vám stačí na väčšinu mestských a prímestských jázd. U Modelov Rayvolt Clubman a Rayvolt Beachin pohodlne vyberiete kufrík s baterkou , ktorú si v prípade potreby dobijete na pracovisku.

Mestské zápchy a problémy s parkovaním budú pre Vás konečne minulosťou.

Tak si to užite

 

Váš SikiBike

Pošlite nám správu

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme 🙂

Find Us

Farebné variácie ktoré ponúkame:

Blogy

Mestský elektro bike Varaneo Dinky

Mestský elektrický bicykel predstavuje možnosť nového mestského elektrického bicykla. Bicykel v sebe elegantne kombinuje kompaktnosť skladačky a jazdné vlastnosti krosového bicykla.

Retro elektro bike Rayvolt Beachin

Dnes Vám dnes predstavíme Rayvolt Beachin. Beachin je ozajstná romantika na dvoch kolesách.

O nás Blog – Retro elektrobicykel Rayvolt.

Ak sa chceš dozvedieť niečo o nás a o tom ako vznikla značka Rayvolt tento blog je práve pre teba !

elektro bicykel Rayvolt Cruiser.

Blog venovaný vlajkovej lodi Rayvoltu Cruiser. Je to ikonický retro bike od španielského výrobcu Rayvolt, ktorý sídli priamo v prímorskej Barcelóne. Jeho dizajn je ovplyvnený motocyklovou érou, 60. rokov minulého storočia.

Naše videá

Naše sociálne siete