Požičovňa ebike Trenčín

Chceš zažiť slobodu? Požičaj si ebike, ktorý ti ju poskytne. Spoznaj krásy trenčianskych kopcov  a uži si svoj trail.

Naša požičovňa ebajkov Trenčín sa nachádza v kľudnej časti Zlatoviec doslova pár metrov od kopcov Bielych Karpát. Či už chcete zrelaxovať po namáhavom dni, spríjemniť si deň, alebo si vyskúšať ako funguje elektrický bicykel, naša požičovňa ebajkov Trenčín vám to umožní.

Prečo my?

 Požičovňa elektrických bicyklov  má milovníkom ebikov v okolí Trenčína veľa, čo ponúknuť. Od náročných trailov, až po krásne výhľady na Trenčiansku kotlinu. Na našej stránke nájdete veľa rôznorodých tipov na výlet. Cyklistike sa dlhoročne venujeme a poradíme vám, kam sa vydať. Radi vám zodpovieme na všetky vaše otázky. Pri výletoch môžete zaparkovať u nás. Užijete si príjemné chvíle na požičanom ebiku.

Pre koho je ebike?

Ebike má čo poskytnúť skúsenému cyklistovi, užije si ešte viac zábavy a kilometrov za rovnaký čas. Víkendovým jazdcom a nováčikom cyklistiky pomôže zvládnuť náročné trasy bez väčšieho úsilia. Je určený pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať prírodu.

Výhodou ebiku je možnosť určiť silu výpomoci motora a meniť ju počas jazdy podla potreby. Je len na vás, ako veľmi si dáte do tela, alebo si len vychutnáte kilometre v krásnej prírode.

Ebike je skratka pre elektrobicykel, ktorý funguje spojením dvoch síl. Vašej sily a sily  motora. Sila motora sa priamo úmerne zvyšuje tým, akou silou šliapete do pedálov.  Jedná sa o hybridný stroj, ktorý pomáha do rýchlosti 25 km/h. Môžete ísť po verejných cestách bez vodičského preukazu. Motor vám navýši vašu silu o toľko percent, koľko si nastavíte na kontrolnom displeji ebiku. K dispozícii máte 3 režimy, a to eco, trail a boost. Dojazd elektrobicykla priamo úmerne súvisí s týmito faktormi:váha jazdca,profil terénu,prevýšenie trasy a protivetra. V priemerných podmienkach pri použití strednej výpomoci má ebike dojazd cca 70km. Na režime eco sa viete dostať až na 120km dojazdu. Ebike má čo ponúknuť každému. Tak neváhaj a skús to na vlastnej koži v našej požičovni.

 

[porto_carousel stage_padding=“0″ margin=“0″ autoplay=“yes“ autoplay_timeout=“5000″ items=“6″ items_lg=“6″ items_md=“3″ items_sm=“2″ items_xs=“1″ show_nav=“yes“ el_class=“custom-carousel“]
požičovňa elektrických bicyklov Výlet na bicykli Trenčín
požičaj si bajk
kontakt - ebike požičovňa
Cyklotrasy Zlatovce eelktorbicykle
kontakt - ebike požičovňa
požičaj si ebike
požičovňa ebike Trenčin
Fatbike požičovňa
požičovňa bicyklov FATBIKE
Rockmashine pozicovna-bicyklov
Rockmashine pozicovna-bicyklov- Trenčín
Mondraker požicovňa bicyklov
[/porto_carousel]

For locating your documents first, go to the „My Works“ tab. This list contains papers you’ve written or co-authored, and it will include matchups between your name and variations on PhilPapers Index. It is possible to customize the list by signing in to the account and making changes. It is possible to narrow your search buy argumentative essay with tags, labels for smart collections, file management , or watching folders. Additionally, you can share and work with other papers.

Pridaj komentár