POžíčovňa e-bike - naša ponuka

Naša požičovňa ebike Vám ponúka terénny elektrický bicykel, s ktorým doslova prekonáte akúkoľvek prekážku, tak aj retro cestný favorit. Ak si chcete poriadne dať do tela, máme pre vás pripravené aj  bicykle, ktoré nedisponujú elektrickým pohonom.


Požičajte si RETRO elektrický bicykel

Skladací elektrický bicykel ideálny pre spoznávanie Trenčína a jeho okolia.

Ak chcete spoznať Trenčín skladačka Dinky je ideálna obratná skladná.

Užite si Trenčín vo dvojici na našich skladačkách.

 

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
25 39 49 500
Mestský skladací bicykel

Požičajte si RETRO elektrický bicykel

retro bicykel Rayvolt Clubman

Retro elektrický bicykel je novinka na Slovenskom a Českom trhu.

Retro bicykel Clubman, špičkovým elektrickým mestským bicyklom. Je to vyladený mestský elektrobicykel, ktorý kombinuje vzhľad športového motocyklu z polovice dvadsiateho storočia s najmodernejšou technikou elektrobicykla. Clubman skutočne poteší tých, ktorí milujú ulice mesta, noc a štýlový život.

Retro bicykel si môžete u nás požičať a užiť si výjazd do blýckych Trenčianskych Teplíc. Ak Vás osloví môžete si u nás objednať nielen Clubman , ale aj iný z našej ponuky retro elektrických bicyklov.  Cena za požičanie bude odpočítaná z celkovej ceny.

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
25 29 39 500

Požičajte si Kellys Theos i50 - veľkosť: L

Elektrický bicykel Kellys i-50

Naša požičovňa ebike má pre vás všestranný elektrický bicykel, ktorý sa nezľakne ani toho najťažšieho terénu.

Vyrobený slovenskou značkou Kellys zaručuje veľkú kvalitu. Kostru tvorí dural. O vaše pohodlie sa postará kvalitné odpruženie od značky Rockshox so zdvihmi 150 mm. Samozrejme nechýba ani teleskopická sedlovka so zdvihom 150mm. O plynulé radenie sa stará 10 rýchlostná sada Shimano Deore, s ktorou sa dostanete aj na tie najvyššie kopce. S týmto elektrickým bicyklom ušetríte čas. Čo je hlavné užijete si poriadnu dávku zábavy. Pohon zaisťuje kompaktný motor od japonskej značky Shimano e7000, ktorý funguje v spojení veľkej batérie s kapacitou 630wh.

Všetky potrebné informácie  o stave batérie, rýchlosti, módu motora, dojazde ebiku a prejdených km, vám poskytne malý kompaktný displej na riadidlách. Silu  motora ovládate dvomi páčkami, ktorými si pridávate a uberáte režim výpomoci. Tento bicykel vám aj napriek svojej váhe, ktorá je 23 kg poskytne stabilnú a dynamickú jazdu, a to aj vďaka 27,5 x2,6 palcovým kolesám.Tak neváhajte a prídte to skúsiť na vlastnú kožu.Vaša požičovňa ebike.

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
39 49 59 500
kellys-theos-i50

Požičajte si bicykel : FAT BIKE Author SU-MO - veľkosť: M/L

Author Požičovňa

FAT BIKE – SUMOl

si určite získal vašu pozornosť kvôli extrémne hrubým plášťom so šírkou 4 palce. O tento atypický koncept sa postarala česká značka Author. Fat bike vám umožní veľa nového, ako napríklad prekonávanie sypkých materiálov. Pri zjazde vám  ponúkne nezvykle veľkú stabilitu. Hravá geometria tohto bicykla vám umožní zažiť  veľa zábavy  na hravých trailoch. Ak máte radi nízke tlaky, tento bicykel si zamilujete aj kvôli schopnosti fungovania na extrémne nízkych tlakoch. O radenie sa stará 20 rýchlostná  sada Shimano Deore. Brzdy sú od značky Shimano a rady MT501 . Trasu na bicykel vám odporúčame  cez Mestský vrch   link na trasu. Široké plášte v spojení s nízkymi tlakmi robia z fatbiku veľmi pohodlný bicykel.  Tak neváhaj a skús ho v našej požičovni.

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
25 29 39 300

Požičajte si Rock Machine Blizzard TRL 90 – 29" -veľkosť: L

Celoodpružený bicykel,

ktorý  je ideálny pre milovníkov drsnejšieho all-mountain jazdenia, spolupracuje s odpružením od značky Rockshox so zdvihmi 140 a 150 mm. Nezľakne sa ani ťažkého terénu. Je vhodný na lesné cesty, ale aj na skoky do bikeparkov. Hravá geometria zaručuje veľkú dávku zábavy. Konštruktéri mysleli aj na výšľapy, a preto sú obidva tlmiče uzamikateľné. Posed je viac vzpriamený a aj geometria tohto biku je prevažne endurového nádychu. Veľmi dobre pracuje s 29´ palcovými kolesami, ktoré sú aj  napriek svojej veľkosti veľmi obratné a hravé. Zadná stavba je dosť krátka, čo má za dôsledok veľmi obratnú a zábavnú geometriu. O brzdenie sa starajú štvor piestikové brzdy Shimano MT520, ktoré spolupracujú so 180 mm kotúčmi. Táto kombinácia tvorí veľmi spoľahlivé brzdy, ktoré sa nezahrejú ani v najväčšom kopci. Ak si chcete užiť veľkú dávku zábavy na trailoch, neváhajte a požičajte si tento model u nás v požičovni.

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
29 35 45 500
Celoodpružený bicykel požičovňa

Požičajte si MONDRAKER CHRONO CARBON 29, BLACK/PHANTOM - veľkosť: L

Požičoovňa mondraker chrono carbon 29

Hardtailový bicykel španielskej značky Mondraker

Je priam stvorený na efektívne zdolávanie kopcov. O tom hovorí aj jeho geometria, ktorá je v nádychu XC. Celý rám tohto bicykla je vyrobený z uhlíkových vlákien. Aj vďaka tomu je váha uvedeného bicykla iba 10.7 kg. Rám je taktiež veľmi tuhý a malé nerovnosti veľmi dobre pohltí. Pre lepší pocit pri výšľapoch, je na bicykli dlhší predstavec a posed je športovejší. O tlmenie sa stará vidlica od značky Fox model 32 so zdvihom 100mm. Radenie zabezpečuje 12 rýchlostná sada Sram NX Eagle, ktorá má veľký rozsah zubov, to na kazete 11 až 51 a kľuky 34 zubov. Vďaka tomuto rozsahu vyšľapete aj najstrmšie kopce. Aj napriek tomu, že je tento bicykel prevažne s XC geometriou, zjazdy sa na ňom dajú užiť. To vďaka pomerne krátkej zadnej stavbe a 29 palcovým kolesám. O brzdenie sa starajú brzdy Shimano MT501, ktoré spolupracujú so 160 mm kotúčmi.

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
29 39 49 500

Požičajte si Retro-Favorit

veľkosť L

Ak máte chuť si trochu zaspomínať, máme pre vás riešenie. Je v podobe nášho cestného bicykla značky Favorit. Tento bicykel je kompletne prerobený a dajú sa na ňom bez problémov zdolať aj dlhšie trasy. Odporúčame vám peknú cyklotrasu, ktorá vedie z Trenčína až do Horného Sŕnia. Rok výroby tohto bicykla je 1992, takže sa jedná o dosť starý kus. Je vybavený šiestimi prevodmi, ktoré vám bez problémov vystačia. Ak chceš zažiť trochu nostalgie, tak neváhaj a navštív našu požičovňu.

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
25 29 39 300
retro-favorit siki-bike

Nursing Paper Rubric – How to Write a Nursing Paper That Will Ace the Grade

A nursing paper rubric is an important tool to ensure that your paper is as perfect as possible. The rubric defines the sections and the contents of each paragraph. You can use the rubric to guide your writing and help you focus on the high-value sections. Here are some tips to assist https://us.grademiners.com/nursing-paper you in writing an effective nursing paper that can get the exam. Remember that the length of your nursing essay should be proportional to the word count.

Pridaj komentár