Požičovňa elektrobicyklov Trenčín

Chceš zažiť slobodu? Požičaj si ebike, ktorý ti ju poskytne. Spoznaj krásy trenčianskych kopcov  a uži si svoj trail.

Naša požičovňa elektrobicyklov Trenčín sa nachádza v kľudnej časti  Zlatoviec doslova pár metrov od kopcov Bielych Karpát. Či už si chcete spríjemniť deň, zrelaxovať po namáhavom dni, alebo si vyskúšať ako funguje ebike, naša požičovňa elektrobicyklov Trenčín vám to umožní.

Prečo my?

 Požičovňa elektrobicyklov Trenčín má milovníkom ebikov v okolí Trenčína veľa, čo ponúknuť. Od náročných trailov, až po krásne výhľady na Trenčiansku kotlinu. Na našej stránke nájdete veľa rôznorodých tipov na výlet. Cyklistike sa dlhoročne venujeme a poradíme vám, kam sa vydať. Radi vám zodpovieme na všetky vaše otázky. Pri výletoch môžete zaparkovať u nás. Užijete si príjemné chvíle na požičanom elektrobicykli.

Pre koho je elektobicykel?

Ebike  je vhodný pre rekreačného ale aj skúseného cyklistu. Užijete si ešte viac prejdených kilometrov a zábavi za rovnaký čas. Pokročilím cyklistom ale aj víkendovým jazdcom pomôže zvládnuť náročné trasy bez väčšieho úsilia. Je určený pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať prírodu.

Výhodou elektrického bicykla je možnosť určiť silu výpomoci motora a meniť ju počas jazdy podla potreby. Je len na vás, ako veľmi si dáte do tela, alebo si len vychutnáte kilometre v krásnej prírode.

Ebike je skratka pre elektrobicykel, ktorý funguje spojením dvoch síl. Vašej sily a sily  motora. Sila motora sa priamo úmerne zvyšuje tým, ako silno šliapete do pedálov.  Jedná sa o hybridný stroj, ktorý pomáha do rýchlosti 25 km/h. Po  verejných cestách môžete ísť bez vodičského preukazu. Motor vám navýši vašu silu o toľko percent, koľko si nastavíte na kontrolnom displeji ebiku. K dispozícii máte 3 režimy, a to eco, trail a boost. Dojazd elektrobicykla priamo úmerne súvisí s týmito faktormi:váha jazdca,profil terénu,prevýšenie trasy a protivetra. V priemerných podmienkach pri použití strednej výpomoci má ebike dojazd cca 70km. Na režime eco sa viete dostať až na 120km dojazdu. Ebike má čo ponúknuť každému. Tak neváhaj a skús to na vlastnej koži v našej požičovni.

[porto_carousel stage_padding=“0″ margin=“0″ autoplay=“yes“ autoplay_timeout=“5000″ items=“6″ items_lg=“6″ items_md=“3″ items_sm=“2″ items_xs=“1″ show_nav=“yes“ el_class=“custom-carousel“]
požičovňa elektrických bicyklov Výlet na bicykli Trenčín
požičaj si bajk
kontakt - ebike požičovňa
Cyklotrasy Zlatovce eelktorbicykle
kontakt - ebike požičovňa
požičaj si ebike
požičovňa ebike Trenčin
Fatbike požičovňa
požičovňa bicyklov FATBIKE
Rockmashine pozicovna-bicyklov
Rockmashine pozicovna-bicyklov- Trenčín
Mondraker požicovňa bicyklov
[/porto_carousel]