Elektrický bicykel

Cruzer Gun Metal Grey 2.890.- EUR s DPH / 77.000,- CZK

Rayvolt  Cafe Cruzer

Elektrický bicykel kombinuje krásu kaviarenského štýlu a retro bicyklo štýlu, s inteligentnou technológiou EIVA a najmodernejším jazdným zážitkom. EIVA je skratka slova Electronic Intelligent Vehicle Assistant, ktorá premení váš cafe elektrický bicykel na skutočný inteligentný bicykel.

Pomocou špecializovaného počítača Rayvolt EIVA (k dispozícii na zvlášť objednávku),jednoducho pomocou aplikácie E.I.V.A priamo z vášho telefónu. Pomocou EIVA môžete ovládať všetky parametre svojho bicykla Cruzer a nastavovať svoje preferencie a kontrolu (akcelerácia, maximálna rýchlosť, brzdenie atď.)

Výrobca Rayvolt si vyrába aj komponenty k bicyklu ako sú brzdy, koženné dopnky, svetlá…

Elektrický bicykel Cruzer sa predáva aj vo farbách British Racing Green, Cruzer Orange. Ďalšie farby je možné dodať za príplatok.

cafe elektrický bicykel cruzer green
cafe elektrický bicykel cruzer orange

Elektro bicykel Rayvolt Cruzer zladil klasický vintage vzhľad s najmodernejšou technológiou.

Španielsky Rayvolt vytvoril nadčasový elektro bicykel s vlastným charakterom. Pohľad na bicykel pripomína historickú éru  motocyklov  zo začiatku 20. storočia. Rayvolt Cruiser je nadčasový e-bike, ktorý dáva ľuďom pocit sentimentu voči klasickým bicyklom z dávnych čias.  Pritom však Rayvolt svojim technickým prevedením vysoko moderný a sofistikovaný elektrický bicykel.

Špecifikácie
4 farby British Racing Green, Clockwork Orange, Gun Metal Grey & Jet Black
2 velkosti batérii 48V – 10.5aH or upgraded 48V. – 21.0 aH
2 velkosti motora Smart Hub 250W-50Nm, alebo Power Hub 250W-100Nm
dojazd Vyše 80 km s vylepšenou batériou, 40km so základnou batériou
čas nabíjania Od 4 do 6 hodín
aplikácia Eiva Volná aplikácia Eiva, kontrola jazdy
kolesá 26″ x 3.0″ or 24″ x 3.0″
brzdy Rayvolt hydraulické brzdy s inteligentnov rekuperáciou
kontrola rýchlosti pedálový asystent system torque sensor -za príplatok
materiál uhlík s ocelou, 2 veľkosti – 24” a 26”
svetlo retro svetlo v predu aj v zadu -za príplatok
váha 35kg
vzhľad predná kožená taška v retro štýle, spätné zrkadlá v retro štýle -za príplatok
elektrický bicykel green
elektrobike displej
cafe elektrický bicykelsvetlo
ebajk rayvolt cruzer green

Retro elektrický bicykel Rayvolt  Cruzer Vám ponúka novú dimenziu zážitku.

Elektro bicykel je vybavený ozaj najmodernejšími technológiami. Je špeciálne navrhnutý pre maximálny zážitok pri jazde na elektrickom retro bicykli. Nevyžaduje od Vás kondíciu vrcholového športovca , ani mimoriadnu námahu.  Pri Vašej čiastočnej  pomoci Vám poskytne dostatok výkonu na pohodlnú a svižnú jazdu. (do 25km/h). (Homologizácia PEDELEC)

Tichý motor Vám poskytne dostatok výkonu. Moderná technológia EIVA Vám umožní nielen priame využitie pomocou originálneho displeju, ale Vám umožní prepojiť sa aj s Vašim smart telefónom a nastaviť si režim podpory čo  najbližšie k Vašim potrebám.

Cieľom Rayvoltu je maximálny zážitok pri jazde. Do mesta, alebo pohodlne do práce bez starostí či nájdete parkovacie miesto. Dojazd viac ako 40km  (pri rozšírenej  baterke viac ako 60km) Vám stačí na väčšinu mestských a prímestských jázd. Kožené doplnky v štýle polovice dvadsiateho storočia ešte viac zvýraznia originálny dizajn tohto bicykla.

Mestské zápchy a problémy s parkovaním sa Vás už nikdy nebudú týkať.

Tak si to užite

Váš SikiBike

Navštívte naše blogy. Prinášame novinky a postrehy zo svetla cyklistiky a zážitky s retro bicyklom Rayvolt.

 

O nás  Blog – Retro elektrobicykel Rayvolt. Ak sa chceš dozvedieť niečo o nás a o tom ako vznikla značka Rayvolt tento blog je práve pre teba !

 

Blog elektro bicykel Rayvolt Cruiser.

Blog elektro bicykel je venovaný vlajkovej lodi Rayvoltu Cruiser. Je to  ikonický retro bike od španielského výrobcu Rayvolt, ktorý sídli priamo v prímorskej Barcelóne. Jeho dizajn je ovplyvnený  motocyklovou érou,  60. rokov minulého storočia.

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]