Blog – Retro elektrobicykel Rayvolt

ebike technické parametre o nás

Blog Retro elektrobicykel.  Bicykel Rayvolt sa zrodili v mysli pána Mathieu Rauziera,  Projekt je blízky jeho kariére umelca a fotografa v San Franciscu a zároveň námorného inžiniera.

Svoj talent aj uplatňuje v dizajne jácht a surfovacích dosiek. Mathieu najnovšie navrhuje elektrické bicykle Vašich snov. Ekologický, elegantný, kombinujúci jemný dizajn a špičkovú technológiu.

Spolu s ďalšími zanietenými spolupracovníkmi urobil vizionársky dizajnér z Rayvoltu dynamickú spoločnosť s kanceláriou v Barcelone s globálnou distribučnou sieťou.

Nám v SikiBike sa tieto bicykle na toľko zapáčili, že sme sa rozhodli vám ich  predstaviť a ponúknuť na našej webstránke Sikibike.sk. Rayvolt nie je klasický mestský bicykel. Prináša Vám úplne nový zážitok s bicyklovania. Pocit z jazdy  by sa dal najlepšie prirovnať k jazde na starej motorke. Sedíte tak ako sedávali na motorkách Vaši dedovia. Vaša duša sa prenesie do polovice minulého storočia. Šlápnete do pedálov a príval energie z elektromotoru Vás posúva vpred. V zákrutách všetko funguje ako má. Kolesá držia stopu a brzdy brzdia  bez najmenšieho zaváhania. Idete po ceste a všetky pohľady sú na Vás. Takýto pocit vám prinesú naše retro ebiky Rayvolt.

Retro elektobicykel ebike cruzer-blog
Retro elektobicykel v Trenčíne - blog

 

 

 

Technológia výroby elektro bicykla je výsledok dlhoročných skúsenosti inžinierov z Rayvoltu.

Rám je prepracovaný do najmenšieho detailu. Použitý materiál je kvalitná zliatina hliníku a ocele. Pocit z jazdy sa ťažko popisuje. Treba to určite vyskúšať na vlastnej koži. Tak neváhajte a príďte sa povoziť na našom retro bicykli Rayvolt do Trenčína. Určite toho neoľutujete.

 

Na našej stránke Sikibike.sk nájdete veľký výber z ponuky retro elektro bicyklov od značky Rayvolt. Bycykle sú pánskej veľkosti  L, XL a taktiež dámskej veľkosti M. Elektro bicykle Rayvolt sú určené pre ľudí, ktorí chodia radi do starých mestkých častí, kde na nich dýcha história zo všetkých strán. Výhodou ebikov je aj fakt, že sú vysoko modifikovateľné. Viete si prispôsobiť veľa vecí priamo k vašim potrebám. Napríklad si môžete ľubovolne objednať farbu bicykla. Samozrejmosťou je výber medzi hydraulickými a klasickými lankovými  kotúčovými brzdami.

retro bicykel clubman - blog
Retro ebike batéria blog

Retro bicykel

Retro elektrobicykel s dojazdom až 70 km.

To je už predsa slušný výlet. Samozrejme si k bicyklu môžete dokúpiť aj ďalšiu ľahko vymeniteľnú batériu.  Budete tak schopný zdvojnásobiť dojazd ebiku. Bicyklu nevadí ani dážď ( nám nevadil ani sneh). Jediný, kto bude zadávať hranice v jazdení ste vy. Bicykel viete taktiež ľahko nabiť. Ak ho parkujete mimo dosah elektrických rozvodov  – nie je to žiaden problém. Batéria je uložená v odnímateľnom kufríku z eko kože, ktorý si viete jednoducho vziať napríklad do kancelárie a dobiť si bicykel počas pracovnej doby.

 

 

 

 

 

Článok je len  skrátený popis toho, ako vznikla firma Rayvolt. Čo priniesla nové do sveta elektrických bicyklov, a prečo sme sa ju rozhodli priniesť na náš trh.

Retro ebike blog o nás

Perhaps you’re wondering whether you are able to trust any paper writing assistance online. Consider privacy and confidentiality if you are not sure. The most reliable writers can provide their original writing, and will also ensure confidentiality. In addition, you’ll get money back guarantees and 24-hour service to customers. A reliable paper writing service has also worked with experienced writers and meet strict deadlines. It https://www.negup.com/blog/most-popular-tech-jobs-in-2021/ is vital to check the reviews of a business before you purchase from them.

Pridaj komentár