Vlastnosti Hermes Kitu

Výhoda pred klasickým Ebikom

Násobne menšia hmotnost motora zaručí jazdné vlastnosti bicykla ako ste zvyknutý na klasickom biku. To je spôsobené aj tým že najtažšia časť ktorú tvorý batéria je umiestnená v batohu na chrbáte.

Ovládanie

Silu ktorou Vám Kit vypomáha si nastavujete pomocou páčky na ridoch. Nieje to síce automatické ako na klasickom ebiku ale za to Vám motor pomôže aj vtedy keď nešliapete s pedálmi.

Maximálna rýchlosť

Kit Vám zaručí maximálnu rýchlosť na rovine až 65 KM/H s výkonom motora.  Obrovská výhoda je že vám motor nevypne výpomoc pri rýchlosti 25KM/H čo vie byť niekedy keď sa rozbiehate na skok dos´T nebezpečné. Samozrejme je to podmienené tým že Kit nepodlieha legislatíve Epac a môžete ho využívať iba mimo verejných komunikácii.

Dojazd

Ku Kitu poskytujeme dva tipy batérií od ktorých sa samozrejme odvíja aj dojazd. Sú to batérie s kapacitamy 600 WH a 1000 WH. Pri batérií s kapacitou 1000 WH čo je nadpriemerná kapacita získate  teoreticky dojazd až 7 hodín enduro jazdy po horách, samozrejme to ale veľmy závisí od podmienok ako je okolitá teplota , profil trate, hmotnosť jazdca, štýl jazdy…