SikiBike

Varaneo = nemecká kvalita

Elektro Café Racer čierny

Café Racer Black Mat

Cena: 2.990 EUR s DPH / 73.700,- CZK

 

Café Racer Anthracide / Red

Cena: 2.990 EUR s DPH / 73.700,- CZK

 

Café Racer Anthracide / Blue Mettalic

Cena: 2.990 EUR s DPH / 73.700,- CZK

 
 

Café Racer Anthracide / Ocean Blue

Cena: 2.990 EUR s DPH / 73.700,- CZK

 

Café Racer Brushed Aluminium / Ocean Blue 

Cena: 2.990 EUR s DPH / 73.700,- CZK

 

Dinky Suspension White

Cena: 2.590 EUR s DPH / 63.700,- CZK

 

Dinky Suspension Kiwi Green / Black Mat

Cena: 2.590 EUR s DPH / 63.700,- CZK

Dinky Suspension Black Mat / Kiwi Green

Cena: 2.590 EUR s DPH / 63.700,- CZK

Dinky Suspension Blue

Cena: 2.590 EUR s DPH / 63.700,- CZK

Exxite Bike je revolučný bicykel, ktorý prináša spojenie klasického dizajnu tradičných bicyklov s modernou elektrickou technológiou. 

  1. Estetika a Dizajn: Exxite Bike je ohromujúci vo svojej elegancii. Je navrhnutý s dôrazom na estetiku, s krásnymi klasickými líniami a pozornosťou k detailom. Jeho dizajn priláka pozornosť a ponúka kombináciu klasiky a moderného štýlu.

  2. Elektrický Pohon: Bicykel je vybavený pokročilým elektrickým pohonom, ktorý umožňuje jazdu s minimálnym úsilím. S Exxite Bike môžete rýchlo a ľahko zdolávať kopce a dlhé vzdialenosti bez nadmerného námahy.

  3. Batéria Smart Seatpost: Exxite Bike využíva inteligentnú batériu umiestnenú v sedlovom stĺpci. Táto batéria je odnímateľná a poskytuje rôzne možnosti kapacity, aby vyhovovala vašim potrebám. Je ľahko prenositeľná a zabezpečuje dlhý dojazd.

  4. Pedálne Asistencie: Systém pedálnej asistencie (PAS) Exxite Bike poskytuje dodatočný výkon, keď ho potrebujete. To znamená, že môžete jazdiť dlhšie vzdialenosti bez veľkej námahy a s väčšou rýchlosťou.

  5. Kontrola a Prispôsobenie: Bicykel je vybavený aplikáciou EIVA, ktorá umožňuje prispôsobiť výkon bicykla podľa vašich potrieb. Môžete nastaviť úroveň pedálnej asistencie, regulovať rekuperatívne brzdenie a mať plnú kontrolu nad vašou jazdou.

  6. Inovatívne Materiály: Exxite Bike využíva najnovšie technológie a materiály na dosiahnutie optimálnej váhy, výkonnosti a trvanlivosti.

  7. Dôraz na Jednoduchosť: Napriek svojej pokročilej technológii a výkonnosti zostáva Exxite Bike jednoduchý na použitie. Je navrhnutý tak, aby bol prístupný pre cyklistov rôznych úrovní skúseností.

  8. Nadšenie pre Cyklistiku: Exxite Bike je výsledkom vášne a oddanosti k cyklistike. Jeho tvorcovia neustále presahujú hranice inovácie v tomto odvetví.

Exxite Bike je viac než len bicykel; je to spojenie medzi tradičnou cyklistikou a modernou elektrickou technológiou. Svojím dizajnom, výkonom a jednoduchosťou ponúka úplne nový spôsob, ako zažiť radosť z jazdy na bicykli.

Pošlite nám správu

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme 🙂

Find Us

Naše videá

Naše sociálne siete