Retro elektro bike

Beachin Vintage Green Cena: 2.090,- EUR  cena s DPH / 56.000,- CZK

Beachin je dobrodružný retro elektro bike od značky Rayvolt. Veľký a sebavedomý retro elektro bike pre milovníkov pláže a outdoorových aktivít. Jeho veľkosť a veľké kolesá sú ideálne na jazdu v piesku alebo na poľných cestách. Napriek svojim rozmerom zostáva stabilným a zvládnuteľným retro elektro bikom. Ak chceš bicykel ktorý je veľmi stabilný aj na horšom teréne Beachin je tu pre teba!

Retro elektro bike Beachin sa predáva aj vo farbe Laguna Blue, ďalšie farby je možné dodať za príplatok podľa RAL vzorkovnice farieb. Taktiež je možné zmeniť základné lankové kotúčové brzdy za brzdy hydraulické. Ďalším vylepšením je aj možnosť objednať  veľkú sadu štýlových svetiel dopredu aj dozadu. Základnú 10,5A baterku je možné za príplatok vymeniť za 15A s dojazdom až 60 km. Ak chcete byť ešte viac štýlový – môžete si objednať zvonček, klasické kožené sedadlo. Ďalej štýlový nosič batožiny a kožené brašne. Kolesá su klasické Fat bike 26×4″.

Benefitom značky Rayvolt je aj veľká šírka voliteľného doplnkového sortimentu. Napríklad nosič, veľké retro svetlo , alebo hydraulické retro kotúčové brzdy. (v zaklade sú mechanické kotúčové brzdy) Taktiež je volitelná batéria s dojazdom 40 – albo až 80 km. Kolesá sú v rozmere FAT Biku 26×4″

Všetky elekto bajky Rayvolt sú vyrábané v zmysle európskych noriem EN 14765 a EN 15194 . Sú označené štítkom EPAC

retro elektro bike rayvolt blue

Špecifikácie :

Rám Rayvolt Aluminium rám,rozmery: 2020 x 1040 x800 mm
Kolesá 26 palcov
Výpomoci motora 6 úrovní
LCD obrazovka: zobrazenie najazdených kilometrov
rýchlosti, stavu batérie
úrovne asistencie
Kotúčové brzdy
Ráfiky, blatníky, kryty reťazí : vo farbe rámu
Predné a zadné svetlomety pripojené k batérii
Pohodlné sedlo Rayvolt (voliteľné kožené sedlo Brooks)
Kožené gripy
Kontrola rýchlosti prostredníctvom displeja na bicykli
PAS (asistencia pri pedálovaní)
7-rýchlostná prehadzovačka Shimano Tourney
Štandardná batéria : Li-ion SAMSUNG 36V-10,5A hodina, štandardný dojazd je až 40 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu. Nabíja sa priamo na bicykli alebo vybratím batérie Dvojitá batéria : Li-ion Dual 36V-16A SAMSUNG, štandardný dojazd je až 80 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu.
Motor zančky Bafang 250 W. (max. rýchlosť25 km / h)
retro elektro bike rayvolt green
ebike battery
retro elektro bike rayvolt
elektrobike sedlovka

Rayvolt elektro bike