Retro ebike blog o nás

RETRO ELEKTRICKÝ BICYKEL Rayvolt

 

Rám Rayvolt Aluminium rám,rozmery:1960 x 980 x 690 mm
Kolesá26 palcov
Výpomoci motora6 úrovní
LCD obrazovka:zobrazenie najazdených kilometrov
 rýchlosti, stavu batérie
 úrovne asistencie
Kotúčové brzdy 
Ráfiky, blatníky, kryty reťazí :vo farbe rámu
Predné a zadné svetlomety pripojené k batérii 
Pohodlné sedlo Rayvolt (voliteľné kožené sedlo Brooks) 
Kožené gripy 
Kontrola rýchlostiprostredníctvom displeja na bicykli
PAS (asistencia pri pedálovaní) 
7-rýchlostná prehadzovačka Shimano Tourney 
Štandardná batéria : Li-ion SAMSUNG 36V-10,5A hodina, štandardný dojazd je až 40 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu. Nabíja sa priamo na bicykli alebo vybratím batérieDvojitá batéria : Li-ion Dual 36V-16A SAMSUNG, štandardný dojazd je až 60 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu.
Motor zančky Bafang250 W. (max. rýchlosť25 km / h)

Rayvolt Clubman je elektrický bicykel s elegantným retro dizajnom, ktorý spája moderné technológie s klasickými prvokmi. Bicykel je navrhnutý s dôrazom na detaily a kvalitu, aby poskytoval maximálny komfort a výkon.

Bicykel je vybavený 250 W elektromotorom, ktorý umožňuje rýchlu a plynulú jazdu. Motor je napájaný batériou s kapacitou až 624 Wh, čo umožňuje dosiahnuť dojazd až 80 km v závislosti od terénu a intenzity jazdy.

Rayvolt Clubman má 26-palcové kolesá s plášťami, ktoré zlepšujú trakciu a zaisťujú pohodlnú jazdu. Bicykel je tiež vybavený kotúčovými brzdami, ktoré zabezpečujú spoľahlivé zastavenie aj pri vyšších rýchlostiach.

Bicykel má kožené sedlo a rukoväte, ktoré pridávajú na jeho elegancii a zvyšujú pohodlie jazdy. Rayvolt Clubman je tiež vybavený displejom, ktorý zobrazuje dôležité informácie o rýchlosti, dojazde a stavu batérie.

Bicykel má tiež predné a zadné LED svetlá, ktoré zvyšujú bezpečnosť jazdy v noci alebo za zhoršených svetelných podmienok. 

Celkovo je Rayvolt Clubman vynikajúcim elektrickým bicyklom pre tých, ktorí hľadajú kombináciu klasického štýlu a moderných technológií. Jeho spoľahlivosť, výkon a elegancia robia z tohto bicykla skvelú voľbu pre mestskú jazdu a kratšie výlety.

1/2 deň1 deňVíkend: piatok – pondelokKaucia
252939500

Pošlite nám správu

Adresa

Veľkomoravská 16B
91105 Trenčín

Email

Info@sikibike.sk

telefón

+421 908 970 507

Follow Us