Rayvolt ambassador

Cena: 3.690,-EUR s DPH 99.000,- CZK

Prémiovosť

Drahé materiály

Kvalita

Konštrukcia bez kompromisov

exkluzivita

Stante sa výnimočným

Prehrať video
Prehrať video
bicyklle blog
Prehrať video o bicyklle blog
Prehrať video

ZAŽITE BUDÚCNOSŤ CYKLISTIKY 🚴🏻

V spoločnosti Rayvolt sme hrdí na to, že presahujeme hranice tradičnej cyklistiky, spájame najmodernejšiu technológiu s nadčasovým remeslom. Objavte svet revolučných kategórií, ktoré predefinujú spôsob, ako jazdíte.

Rayvolt

španielska značka spojená s inováciami a štýlom

Ravolt je viac než len e-bike, je to štýl, ktorý sa nezaprie. S výkonom, ktorý vás ohúri, a udržateľnosťou, ktorá vás inšpiruje.Ravolt je revolúcia v e-mobilite, je to zážitok, ktorý nemá obdobu. Objednajte si ho dnes na našom webe a staňte sa súčasťou tejto komunity.

A kto je za tým?

Sme to my traja

Tomáš, Marek, Erik

V srdci Slovenska tri nadšené osobnosti – Tomáš, Marek, Erik – objavili vášeň pre mimoriadne dizajny a retro silu bicyklov Rayvolt. Vzniklo to z túžby priniesť vzrušujúce zážitky z týchto jedinečných elektrických bicyklov na dynamické ulice Slovenska a Česka. Siki Bikes s hrdosťou preberá úlohu exkluzívneho distribútora pre renomovanú značku Rayvolt.

3 farbyAmbassador Royal Blue, Ambassador British Green, Ambassador Burgundy Wine
batéria48 V – 10,5 ah
motorSmart Hub 250W
dojazdVyše 60 km
čas nabíjania2 hodiny a 30 minút
aplikácia EivaVolná aplikácia Eiva, kontrola jazdy
kolesá700c x 32 mm krémové
brzdyRayvolt hydraulické brzdy s inteligentnov rekuperáciou 10A- 50A
kontrola rýchlostipedálový asystent system torque sensor
materiáluhlík s ocelou
gripykoženné od rayvoltu
váha20kg
rozmery1720 x 1000 x 690 mm
sedlorayvolt deluxe koženné
pedáleflat pedále rayvolt
reťazKMC zlatá detailná edícia

 

Predstavujeme Rayvolt Ambassador, harmónické spojenie vintage šarmu a moderného inovatívneho dizajnu, navrhnuté na zvýšenie vášho zážitku z mestskej mobility. Keď sa prehupnete mestskými ulicami, Ambassador stojí ako svedectvo neoklasickej duše, ponúkajúc aristokratickú estetiku, ktorá ho odlišuje od bežných bicyklov.

Vyrobený s dôkladnou pozornosťou k detailom, Ambassador nie je len bicykel; je to umelecké dielo. Klasický v svojej podstate, ale ďaleko od konvenčného, tento model predefinuje mestské bicyklovanie s dôrazom na časovo odolný dizajn a jemne pevnú konštrukciu.

Vstúpte do sveta, kde sa retro stretáva s neoklasicizmom, kde každý oblúk a krivka je dielom samým o sebe. Ambassador vyžaruje vzduch sofistikovanosti, ktorý rezonuje s tými, ktorí oceňujú jemné veci v živote.

Od zložito navrhnutého rámu po vintage inšpirované detaily Ambassador zachytáva podstatu minulých čias, pričom bezproblémovo integruje modernú technológiu pre skutočne výnimočný zážitok z jazdy.

Tento bicykel nie je len spôsobom dopravy; je to vyhlásenie vášho zdokonaleného vkusu a úcty k tradícii.

Či už idete do práce, objavujete skryté kúty mesta alebo jednoducho si užívate radosť z bicyklovania po očarujúcich uliciach, Ambassador sľubuje zážitok ako žiadny iný. Jeho jedinečný štýl upúta pozornosť a vyzýva k obdivu, pričom každá jazda je príležitosťou na zapamätanie.

Pre tých, ktorí ocenia umenie bicyklovania, ktorí hľadajú spojenie s tradíciou a zároveň prijímajú inovácie, je Rayvolt Ambassador výrazom vašich túžob. Je to viac než len bicykel; je to odraz vášho osobitého charakteru a vášho záväzku životnému štýlu, ktorý spája eleganciu s efektívnosťou.

Zvýšte úroveň svojej mestské cesty. Prijmite aristokratickú eleganciu. Vyberte si Ambasadora a staňte sa súčasťou dedičstva, ktoré prekračuje čas a konvenciu.

Pošlite nám správu

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme 

Najdite nás