Rayvolt torino

Cena: 3.175,-EUR s DPH / 79.000,-CZK

Unikátnosť

Jedinečný dizajn

Kvalita

Materiály bez kompromisov

exkluzivita

Hydraulické brzdy spojené s motorom

Prehrať video
Prehrať video
Prehrať video
bicyklle blog
Prehrať video o bicyklle blog

Jazda po mestskej džungli

Zažite mesto ako nikdy predtým s eBike Rayvolt Cruzer. Prechádzajte premávkou s ľahkosťou, pretože výkonný elektromotor vás bez námahy dovedie do cieľa. Prijmite mestskú krajinu štýlovo a sofistikovane, znížte svoju uhlíkovú stopu a prispejte k zelenšiemu panorámu mesta.

Jazda bez námahy, bezkonkurenčný štýl

Rayvolt Cruzer eBike, vyrobený s eleganciou a presnosťou, spája vysokovýkonnú technológiu s nadčasovým dizajnom. Elegantný rám a integrovaný systém batérií  zatiaľ čo pohodlné sedlo a ergonomické riadidlá zaisťujú hladkú a príjemnú jazdu.

Víkendové úniky sú samozrejmosť

Zbaľte si kufre a vydajte sa na cestu s eBike Rayvolt Cruzer. Či už ide o spontánny víkendový útek alebo plánované útočisko na vidiek, Cruzér zaistí, že dorazíte s energiou na rozdávanie. Využite slobodu objavovania a vychutnajte si radosť z cestovania na dvoch kolesách.

ZAŽITE BUDÚCNOSŤ CYKLISTIKY 🚴🏻

V spoločnosti Rayvolt sme hrdí na to, že presahujeme hranice tradičnej cyklistiky, spájame najmodernejšiu technológiu s nadčasovým remeslom. Objavte svet revolučných kategórií, ktoré predefinujú spôsob, ako jazdíte.

ZAŽITE BUDÚCNOSŤ CYKLISTIKY 🚴🏻

V spoločnosti Rayvolt sme hrdí na to, že presahujeme hranice tradičnej cyklistiky, spájame najmodernejšiu technológiu s nadčasovým remeslom. Objavte svet revolučných kategórií, ktoré predefinujú spôsob, ako jazdíte.

RAYVOLT MOTOR

V srdci našich elektrických bicyklov spočíva Rayvolt Motor – vrchol inžinierskej excelentnosti. Zažite neobyčajnú jazdu, keď silný elektrický motor bezproblémovo harmonizuje s vašimi šliapnutiami do pedálov, poskytujúc vám slobodu zdolať akýkoľvek terén s ľahkosťou a presnosťou.

 
 

RAYVOLT BATÉRIA

Zefektívnite svoju cestu s Rayvolt Batériou s inteligentným spravovaním energie. Uvoľnite neobyčajné, keď náš systém batérie optimalizuje distribúciu energie, poskytujúc vám rozšírený dojazd pre každé dobrodružstvo, či už ide o mestský presun alebo výlet do terénu.

PEDÁLOVÝ ASISTENT

Prijmite kúzlo ľahkého dojazdu s našou technológiou Pedál Asistencie. Zapojte sa do sveta pohodlia, keď elektrický motor bezproblémovo zvyšuje vaše šliapanie do pedálov, premeniac každú jazdu na krásnu symfóniu sily a pohodlia.

REKUPERÁCIA ENERGIE

Stelesnite ducha udržateľnosti s Regen Fit – vizionárskym konceptom, ktorý pozdvihne váš eBike do nových výšin. Využite silu rekuperačného brzdenia, premeňte kinetickú energiu na využiteľnú elektrinu a prispejte k ekologickejšiemu zajtrajšku.

ZVÝŠTE SVOJU KONEKTIVITU​

Bezpečnosť je prepletená do samotného jadra našich elektrických bicyklov s inteligentným brzdením. Pozorujte presnosť v pohybe, keď náš pokročilý brzdový systém zabezpečuje hladký a spoľahlivý brzdný výkon, udržiavajúc vás v bezpečí a s dôverou na každej ceste.

INTELIGENTNÉ BRZDENIE

Bezpečnosť je vložená do samého jadra našich elektrických bicyklov s inteligentným brzdením. Zažite presnosť v pohybe, keď náš pokročilý brzdový systém zabezpečuje hladký a spoľahlivý brzdný výkon, udržiavajúc vás v bezpečí a s dôverou na každej ceste.

Rayvolt

španielska značka spojená s inováciami a štýlom

Ravolt je viac než len e-bike, je to štýl, ktorý sa nezaprie. S výkonom, ktorý vás ohúri, a udržateľnosťou, ktorá vás inšpiruje.Ravolt je revolúcia v e-mobilite, je to zážitok, ktorý nemá obdobu. Objednajte si ho dnes na našom webe a staňte sa súčasťou tejto komunity.

Prehrať video

A kto je za tým?

Sme to my traja

Tomáš, Marek, Erik

V srdci Slovenska tri nadšené osobnosti – Tomáš, Marek, Erik – objavili vášeň pre mimoriadne dizajny a retro silu bicyklov Rayvolt. Vzniklo to z túžby priniesť vzrušujúce zážitky z týchto jedinečných elektrických bicyklov na dynamické ulice Slovenska a Česka. Siki Bikes s hrdosťou preberá úlohu exkluzívneho distribútora pre renomovanú značku Rayvolt.

3 farbyTorino pearl white, Torino Graphene Grey, Torino Electric Green
2 velkosti batérii48V – 10.5aH or upgraded 48V. – 21.0 aH
2 velkosti motoraSmart Hub 200-400W alebo Power Hub 250-1000W
dojazdVyše 60 km s vylepšenou batériou, 40km so základnou batériou
čas nabíjaniaOd 4 do 6 hodín
aplikácia EivaVolná aplikácia Eiva, kontrola jazdy
kolesá26″ x 3.0″
brzdyRayvolt hydraulické brzdy s inteligentnov rekuperáciou
kontrola rýchlostipedálový asystent system torque sensor
materiáluhlík s ocelou, 2 veľkosti – 24” a 26”
svetloretro svetlo v predu aj v zadu
váha35kg
rozmery1700 x 980 x 720 mm

Štýlový bicykel Torino je variáciou nášho vlajkového modelu Cruzer. Aj keď si stále zachováva zakrivený a mohutný vzhľad rámu, má odlišný dizajn; Vzhľad Cruzeru s ergonomickejšou geometriou. Vďaka svojim elegantným širokým pneumatikám, kompaktnému profilu a nízkemu ťažisku je z tohto ebiku ultra výkonný štýlový bicykel. So silným profilom so zakrivenými rúrkami, ktorý pripomína tvar mladého býka alebo latinsky „Taurus“; preto sa volá Torino. Kotúčové brzdy na tomto bicykli so svojou účinnosťou zabrzdia aj na strmom kopci, a neprehrejú sa.

Taktiež máte výber s dvoch druhov motorov, klasický 250w a  výkonnejší 750w. Ak chcete byť stredobodom pozornosti práve VY, Torino je práve pre Vás.

Štýlový bicykel Torino sa predáva aj vo farbách Graphene Grey, a Electric Green. Ďalšie farby je možné dodať za príplatok.

Všetky elektro bajky Rayvolt sú vyrábané v zmysle noriem EN 14765 a EN 15194 . Sú označené štítkom EPAC

Rayvolt Torino ponúka dve možnosti batérie:

Inteligentná batéria Samsung Li-ion 48V 10,5Ah: Táto možnosť poskytuje dojazd až 60 km a možno ju plne nabiť len za 2,5 hodiny.

Dvojitá batéria Samsung Li-ion 48V 21Ah: Pri dlhších cestách ponúka táto možnosť dojazd až 80 km a nabije sa približne za 3 hodiny.

Rayvolt Torino ponúka 2 možnosti motora:

Smart Hub 50 Nm – 250 W: Tento motor poskytuje plynulú a efektívnu jazdu, ideálny pre mestské dochádzanie s maximálnym krútiacim momentom 50 Nm.

Power Hub 100 Nm – 250 W: Pre tých, ktorí hľadajú vzrušujúce dobrodružstvá v teréne, tento motor poskytuje pôsobivý krútiaci moment 100 Nm pre bezkonkurenčný výkon.

Maximálna rýchlosť Rayvolt Ringo je určená regionálnymi zákonmi a nariadeniami. Vo väčšine krajín je maximálna rýchlosť elektronicky obmedzená na 25 km/h (15,5 mph), aby bola v súlade s klasifikáciou eBike. V niektorých regiónoch však môže byť rýchlosť vyššia, ale pred jazdou je nevyhnutné skontrolovať miestne zákony 

Eiva

Predstavujeme program EIVA:

Vitajte vo výnimočnom svete EIVA, špičkovej aplikácie určenej výhradne na ovládanie, prispôsobenie a monitorovanie našich najmodernejších pohonných jednotiek. Bezproblémovo sa ponorte do sféry inovácií v cyklistike a odomknite skutočný potenciál svojej jazdy.

EIVA 2.0: Posilnenie vášho Zážitok z eBike Ako nikdy predtým

S EIVA sa váš e-bicykel vyvíja spolu s vami, vďaka plynulým aktualizáciám v cloude, ktoré zdokonaľujú funkcie pohonu. EIVA vám umožňuje personalizovať každý parameter pohonu, zabezpečujúc pohodlnú cestu. S EIVA 2.0, najnovšou verziou aplikácie, zažijete vrchol excelentnosti a nový štandard inovácií pre e-bicykle. Aplikácia je dostupná zdarma pre Android a iOS, umožňujúc vám bez finančných bremien zvýšiť úroveň svojej jazdy a odomknúť skutočný potenciál. Pripojte sa k revolúcii EIVA, kde každý detail je vypracovaný do dokonalosti, predefinujte spôsob, ako jazdíte a objavte novú úroveň cyklistického zážitku.

 

 
 
 

Pošlite nám správu

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme 

Najdite nás

Farebné variácie ktoré ponúkame:

cafe elektrický bicykel cruzer orange