Rayvolt clubman

Cena: 2.600 EUR s DPH / 61.900,- CZK
AKCIA 1 kus 1.990,- / 499-00,- CZK

Unikátnosť

Jedinečný dizajn

Kvalita

Materiály bez kompromisov

exkluzivita

prémiová značka

bicyklle blog
Prehrať video o bicyklle blog
Prehrať video
Prehrať video
Retro ebike blog o nás
Prehrať video o Retro ebike blog o nás

Rayvolt

španielska značka spojená s inováciami a štýlom

Ravolt je viac než len e-bike, je to štýl, ktorý sa nezaprie. S výkonom, ktorý vás ohúri, a udržateľnosťou, ktorá vás inšpiruje.Ravolt je revolúcia v e-mobilite, je to zážitok, ktorý nemá obdobu. Objednajte si ho dnes na našom webe a staňte sa súčasťou tejto komunity.

A kto je za tým?

Sme to my traja

Tomáš, Marek, Erik

V srdci Slovenska tri nadšené osobnosti – Tomáš, Marek, Erik – objavili vášeň pre mimoriadne dizajny a retro silu bicyklov Rayvolt. Vzniklo to z túžby priniesť vzrušujúce zážitky z týchto jedinečných elektrických bicyklov na dynamické ulice Slovenska a Česka. Siki Bikes s hrdosťou preberá úlohu exkluzívneho distribútora pre renomovanú značku Rayvolt.

Rám Rayvolt Aluminium rám,rozmery:1960 x 980 x 690 mm
Kolesá26 palcov
Výpomoci motora6 úrovní
LCD obrazovka:zobrazenie najazdených kilometrov
 rýchlosti, stavu batérie
 úrovne asistencie
Kotúčové brzdy 
Ráfiky, blatníky, kryty reťazí :vo farbe rámu
Predné a zadné svetlomety pripojené k batérii 
Pohodlné sedlo Rayvolt (voliteľné kožené sedlo Brooks) 
Kožené gripy 
Kontrola rýchlostiprostredníctvom displeja na bicykli
PAS (asistencia pri pedálovaní) 
7-rýchlostná prehadzovačka Shimano Tourney 
Štandardná batéria : Li-ion SAMSUNG 36V-10,5A hodina, štandardný dojazd je až 40 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu. Nabíja sa priamo na bicykli alebo vybratím batérieDvojitá batéria : Li-ion Dual 36V-16A SAMSUNG, štandardný dojazd je až 60 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu.
Motor zančky Bafang250 W. (max. rýchlosť25 km / h)

Retro elektrický bicykel Clubman, špičkovým elektrickým mestským bicyklom. Je to kompaktný mestský elektrobicykel, ktorý kombinuje športový vzhľad s vycibreným retro štýlom. Vždy vyzerajte pekne a dochádzajte štýlovo s jedným z našich najpohodlnejších elektrobicyklov. Clubman skutočne poteší tých, ktorí milujú ulice mesta, noc a štýlový život. Samozrejme s ebikom Clubman nebudú pre vás nepríjemné zápchy problém a ešte k tomu za vami neostane žiadna uhlíkova stopa.

ELEKTRICKÝ BICYKEL RAYVOLT CLUBMAN MÁ VŠETKO, ČO POTEŠÍ:

Výkonný zadný motor Bafang, veľký komfort používania, nepopierateľný štýl, prispôsobiteľné VAE (2 farby, 2 batérie a 2 sedlá). Čaro včerajška, technológia zajtrajška, riešenie dneška!

Retro elektrický bicykel CLUBMAN sa predáva aj vo farbe Blue Night, ďalšie farby je možné dodať za príplatok.

Ďalej je možné zmeniť základné lankové kotúčové brzdy za  hydraulické. Vylepšením je aj možnosť objednať  sadu štýlových svetiel dopredu a dozadu. Základnú 10,5A batériu je možné za príplatok vymeniť za 15A s dojazdom až 60 km. Ak chcete byť ešte viac štýlový –  objednajte si zvonček, klasické kožené sedadlo. Možnosťí je veľa. Napríkladj štýlový nosič batožiny a kožené brašne. Kolesá su  26×3,0″.

Všetky elektor bajky Rayvolt sú vyrábané v zmysle noriem EN 14765 a EN 15194 . Sú označené štítkom EPAC

 

RETRO ELEKTRICKÝ BICYKEL RAYVOLT  JE NIEČO INÉ.

Retro elektro bicykle od Rayvoltu sú špeciálne navrhnuté pre maximálny zážitok pri jazde na elektrickom retro bicykli. Nevyžaduje od Vás kondíciu vrcholového športovca.  Pri Vašej čiastočnej  pomoci Vám poskytne dostatok výkonu na pohodlnú a svižnú jazdu. (do 25km/h).

Cieľom Rayvoltu je maximálne pohodlie pri jazde. Na kávu do mesta, alebo pohodlne do práce. Dojazd viac ako 40km  (pri rozšírenej  baterke viac ako 60km) Vám stačí na väčšinu mestských a prímestských jázd. U Modelov Rayvolt Clubman a Rayvolt Beachin pohodlne vyberiete kufrík s baterkou , ktorú si v prípade potreby dobijete na pracovisku.

Mestské zápchy a problémy s parkovaním budú pre Vás konečne minulosťou.

Tak si to užite

 

Váš SikiBike

Často kladené otázky

Rayvolt Clubman ponúka dve možnosti batérie:

Inteligentná batéria Samsung Li-ion 48V 10,5Ah: Táto možnosť poskytuje dojazd až 60 km a možno ju plne nabiť len za 2,5 hodiny.

Dvojitá batéria Samsung Li-ion 48V 21Ah: Pri dlhších cestách ponúka táto možnosť dojazd až 80 km a nabije sa približne za 3 hodiny.

 

Rayvolt Clubman ponúka dve možnosti motora:

Smart Hub 50 Nm – 250 W: Tento motor poskytuje plynulú a efektívnu jazdu, ideálny pre mestské dochádzanie s maximálnym krútiacim momentom 50 Nm.

Power Hub 100 Nm – 250 W: Pre tých, ktorí hľadajú vzrušujúce dobrodružstvá v teréne, tento motor poskytuje pôsobivý krútiaci moment 100 Nm pre bezkonkurenčný výkon.

Maximálna rýchlosť Rayvolt Clubman je určená regionálnymi zákonmi a nariadeniami. Vo väčšine krajín je maximálna rýchlosť elektronicky obmedzená na 25 km/h (15,5 mph), aby bola v súlade s klasifikáciou eBike. V niektorých regiónoch však môže byť rýchlosť vyššia, ale pred jazdou je nevyhnutné skontrolovať miestne zákony 

Pošlite nám správu

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme 

Najdite nás