Rayvolt Beachin

Cena: 2.550,- EUR s DPH / 60.000,- CZK

bicyklle blog
Prehrať video o bicyklle blog
Prehrať video
Prehrať video
Prehrať video

Jazda po mestskej džungli

Zažite mesto ako nikdy predtým s eBike Rayvolt Cruzer. Prechádzajte premávkou s ľahkosťou, pretože výkonný elektromotor vás bez námahy dovedie do cieľa. Prijmite mestskú krajinu štýlovo a sofistikovane, znížte svoju uhlíkovú stopu a prispejte k zelenšiemu panorámu mesta.

Jazda bez námahy, bezkonkurenčný štýl

Rayvolt Cruzer eBike, vyrobený s eleganciou a presnosťou, spája vysokovýkonnú technológiu s nadčasovým dizajnom. Elegantný rám a integrovaný systém batérií  zatiaľ čo pohodlné sedlo a ergonomické riadidlá zaisťujú hladkú a príjemnú jazdu.

Víkendové úniky sú samozrejmosť

Zbaľte si kufre a vydajte sa na cestu s eBike Rayvolt Cruzer. Či už ide o spontánny víkendový útek alebo plánované útočisko na vidiek, Cruzér zaistí, že dorazíte s energiou na rozdávanie. Využite slobodu objavovania a vychutnajte si radosť z cestovania na dvoch kolesách.

Rayvolt

španielska značka spojená s inováciami a štýlom

Ravolt je viac než len e-bike, je to štýl, ktorý sa nezaprie. S výkonom, ktorý vás ohúri, a udržateľnosťou, ktorá vás inšpiruje.Ravolt je revolúcia v e-mobilite, je to zážitok, ktorý nemá obdobu. Objednajte si ho dnes na našom webe a staňte sa súčasťou tejto komunity.

A kto je za tým?

Sme to my traja

Tomáš, Marek, Erik

V srdci Slovenska tri nadšené osobnosti – Tomáš, Marek, Erik – objavili vášeň pre mimoriadne dizajny a retro silu bicyklov Rayvolt. Vzniklo to z túžby priniesť vzrušujúce zážitky z týchto jedinečných elektrických bicyklov na dynamické ulice Slovenska a Česka. Siki Bikes s hrdosťou preberá úlohu exkluzívneho distribútora pre renomovanú značku Rayvolt.

Rám Rayvolt Aluminium rám,rozmery:2020 x 1040 x800 mm
Kolesá26 palcov
Výpomoci motora6 úrovní
LCD obrazovka:zobrazenie najazdených kilometrov
 rýchlosti, stavu batérie
 úrovne asistencie
Kotúčové brzdy 
Ráfiky, blatníky, kryty reťazí :vo farbe rámu
Predné a zadné svetlomety pripojené k batérii 
Pohodlné sedlo Rayvolt (voliteľné kožené sedlo Brooks) 
Kožené gripy 
Kontrola rýchlostiprostredníctvom displeja na bicykli
PAS (asistencia pri pedálovaní) 
7-rýchlostná prehadzovačka Shimano Tourney 
Štandardná batéria : Li-ion SAMSUNG 36V-10,5A hodina, štandardný dojazd je až 40 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu. Nabíja sa priamo na bicykli alebo vybratím batérieDvojitá batéria : Li-ion Dual 36V-16A SAMSUNG, štandardný dojazd je až 80 km, v závislosti od štýlu jazdca a terénu.
Motor zančky Bafang250 W. (max. rýchlosť25 km / h)

 

Retro e-bike Beachin je dobrodružný  a štýlový bicykel od značky Rayvolt. Je to veľký a sebavedomý retro ebajk pre milovníkov pláže a outdoorových aktivít. Jeho veľkosť a veľké kolesá sú ideálne na jazdu v piesku alebo na poľných cestách. Napriek svojim rozmerom zostáva stabilným a dobre zvládnuteľným retro e-bikom. Ak chceš bicykel ktorý si každý všimne je Rayvolt Lagune Beachin skvelým bajkom pre srdce každého romantika , ale aj tvrdého štýlového chlapa.

Retro e-bike Beachin sa predáva aj vo farbe Vintage Green, ďalšie farby je možné dodať za príplatok podľa RAL vzorkovnice farieb. Taktiež je možné zmeniť základné lankové kotúčové brzdy za brzdy hydraulické. Ďalším vylepšením je aj možnosť objednať  veľkú sadu štýlových svetiel dopredu aj dozadu. Základnú 10,5A baterku je možné za príplatok vymeniť za 15A s dojazdom až 60 km. Ak chcete byť ešte viac štýlový – môžete si objednať zvonček, klasické kožené sedadlo. Ďalej štýlový nosič batožiny a kožené brašne. Kolesá su klasické Fat bike 26×4″.

Všetky elektor bajky Rayvolt sú vyrábané v zmysle noriem EN 14765 a EN 15194 . Sú označené štítkom EPAC

 

RETRO ELEKTRICKÝ BICYKEL RAYVOLT  JE NIEČO INÉ.

Retro elektro bicykle od Rayvoltu sú špeciálne navrhnuté pre maximálny zážitok pri jazde na elektrickom retro bicykli. Nevyžaduje od Vás kondíciu vrcholového športovca.  Pri Vašej čiastočnej  pomoci Vám poskytne dostatok výkonu na pohodlnú a svižnú jazdu. (do 25km/h).

Cieľom Rayvoltu je maximálne pohodlie pri jazde. Na kávu do mesta, alebo pohodlne do práce. Dojazd viac ako 40km  (pri rozšírenej  baterke viac ako 60km) Vám stačí na väčšinu mestských a prímestských jázd. U Modelov Rayvolt Clubman a Rayvolt Beachin pohodlne vyberiete kufrík s baterkou , ktorú si v prípade potreby dobijete na pracovisku.

Mestské zápchy a problémy s parkovaním budú pre Vás konečne minulosťou.

Tak si to užite

 

Váš SikiBike

Eiva software

Pošlite nám správu

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme 

Najdite nás