Táto cyklotrasa Trenčín je vhodná pre každého, ktorý má základné skúsenosti v technike v jazde na bicykli. Dĺžka tejto cyklotrasy je 40 kilometrov a prevýšenie 1330 metrov ( v prípade dlhšej trasy ).Na elektrickom bicykli sa dá prejsť za 2 hodiny a na klasickom zhruba 3 až 3.5 hodiny.

Najskôr sa dostanete za dedinu Drietoma, odikaľ pokračujete smer Brusné. Za dedinou Brusné pokračuje asi 40 minútové stúpanie ( klasický bicykel ) 20 minútové stúpanie ( ekektrickký bicykel )po zelenej lesnej ceste. Potom ste už iba 2 kilometre od vrchu Machnáč. Na Machnáči na Vás čaká krásny výhľad na Trenčín a jeho okolie. Z vrchu Machnáč ste už iba doslova pár metrov od českých hraníc. Z Machnáča sú dve možnosti, ako sa dostať dole na hlavnú cestu. Keď už ste unavený z výstupu na Machnáč, od kríža na Machnáči sa dá spustiť dole lúkou až na cestu medzi Česko – Slovenskou hranicou, alebo budete pokračovať smerom na vrch menom Žlab.

1.kratšia ceta

Keď ste sa rozhodli pre kratšiu cestu, tak sa spustíte z vrchu Machnáča po lúke až k hlavnej ceste kúsok od hraníc s Českom. Popri zjazdovaní si môžete doplniť flaše s vodou na studničke, ktorá je kúsok od cesty. Keď ste sa už dostali na hlavnú cestu, tak sa vrátite do dediny Drietoma, alebo si ešte vyšliapete na Mestký Vrch po Dúbrave. Odtialto je pekný zjazd až na Záblatskú kyselku, ktorá je kúsok od našej požičovne.

2.dlhšia cesta

Ak ste sa rozhodli pokračovať na Žlab, budete mať možnosť cestou navštíviť Sokolý kameň a studničku na doplnenie vody. Po asi piatich kilometroch nasledovania červenej cesty SNP sa dostanete skoro na najvýšší bod vrchu Žlab. Odtiaľ vedie pekná cyklotrasa Trenčín po zvážnici až do dediny Drietoma. Z Drietomy stačí znova nasledovať červenú cestu SNP, ktorá Vás dovedie až na Záblatskú kyselku, odkiaľ ste už iba kúsok od našej požičovne.

cyklotrasa – Krasín a Mestký Vrch

Chyba: Kontaktný formulár nebol nájdený.

The writer has just completed a lengthy essay , but you realize that you don’t have the time or energy to essay improve the essay. While it’s tempting to take the time to do it yourself, you’ll be left with a badly composed essay that can make your grades worse. Instead, employ a writer to get your work completed on time. The benefits of hiring a paper writer are many. Apart from freeing your time, you’ll also have plenty of time for study and taking classes. Papers are generally more significant than tests, and if you’ve made a mistake they’ll be snubbed. them.

Pridaj komentár