9_ace59910-dbdc-4422-bfd7-eeb2ffffaa38

eXXite X one neon graphene Cena: 3.820 EUR s DPH / 93.400,- CZK

hmotnosť23 kg + batéria
E-Drive SystemRayvolt EIVA@ Drive 2.0
dojazddo 80 km
motor250 W – 35 N/m
kontrola rýchlostiasistent s pedálmi
brzdyMechanické brzdy s
E-Regenerative 10A – 50A
maximálne zaťaženie120Kg
rámeXXite Aluminum 6061
ráfiky27,5″× 1,5
rozmery178 × 102 × 72 cm
rozmery v zloženej pozíciinie
Kompatibilita s RegenFitáno

Predstavujeme Exxite X One: Predefinovanie mestskej cyklistiky a dopravy

Predstavte si bicykel, ktorý nie je len dopravným prostriedkom, ale je dôkazom inovácie, štýlu a dokonalosti. Exxite X One je stelesnením trojročnej cesty výskumu a vývoja (R&D), majstrovského diela, ktoré prekračuje tradičné hranice a stanovuje nové štandardy vo svete mestskej cyklistiky. Podobne ako bezkonkurenčná vynaliezavosť Tesly a revolučná elegancia Apple, aj X One povýši vašu jazdu do ríše mimoriadnych zážitkov.

Majstrovské dielo inovácie

Exxite X One nie je obyčajný bicykel; je to práca lásky, vyvrcholenie neúnavnej snahy a bezhraničnej kreativity. Náš tím odborníkov venoval tri roky výrobe bicykla, ktorý popiera konvencie a spochybňuje normy. Každý detail, každá krivka a každý komponent boli precízne navrhnuté tak, aby zabezpečili jedinečný zážitok z mestskej cyklistiky.

Žiadne kompromisy, iba dokonalosť
Vo svete kompromisov stojí Exxite X One vysoko ako maják nekompromisnej dokonalosti. Toto nie je len elektrický bicykel; je to revolúcia na kolesách. S modelom X One sme prelomili hranice tradičných e-bicyklov a naplnili sme ich technológiou, ktorá nie je len pokročilá – je prelomová. Výsledok?

Bicykel, ktorý hladko spája formu a funkciu, estetiku a výkon a ponúka jazdu ako žiadny iný.

Jedinečná vízia
Exxite X One nie je len bicykel; je to jedinečná vízia realizovaná. Toto nie je obyčajný spôsob dopravy; je to vyjadrenie vášho záväzku k dokonalosti a vášho ocenenia pre lepšie veci v živote. Je to symfónia inovácií, ktorá hladko harmonizuje s vaším mestským životným štýlom a poskytuje zážitok, ktorý sa vzpiera bežnému a zahŕňa výnimočné.

 

V Exxite nevyrábame len bicykle; vyrábame zážitky. Exxite X One nie je obmedzený na presun z bodu A do bodu B; ide o premenu vášho každodenného dochádzania na cestu radosti, pohodlia a štýlu. S batériou zrodenou zo špičkovej technológie vám X One umožňuje vydať sa ďalej, preskúmať viac a zažiť mestskú krajinu v úplne novom svetle.

Budúcnosť mestskej cyklistiky

Exxite X One nanovo definuje mestskú cyklistiku. Je to dokonalá zmes inovácie a štýlu, dôkaz toho, čo je možné, keď sa neobmedzená kreativita stretáva s neúnavnou snahou o dokonalosť. X One je stelesnením realizovaných snov, splnených túžob a možností.

Zlepšite svoju cestu ešte dnes

Pridajte sa k radom vizionárskych jazdcov, ktorí hľadajú viac než len bicykel. Pozdvihnite svoju cestu s modelom Exxite X One, majstrovským dielom zrodeným z troch rokov výskumu a vývoja, oddanosti dokonalosti a záväzku transformovať mestskú dopravu. Odvážte sa nanovo definovať svoje hranice a prijmite budúcnosť, v ktorej bude každá jazda mimoriadnym zážitkom. Vstúpte do sveta Exxite X One ešte dnes a nechajte svoju cestu prekonať všednosť.

Pošlite nám správu

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme 🙂

Find Us

Inteligentné a čisté

Pozdvihnite svoju jazdu s dokonalým dizajnom našich minimalistických riadidiel s integrovanými smerovkami.

Motor

Smart Hub od Exxite vám dáva všetku energiu potrebnú na rýchle a bezpečné cestovanie po akejkoľvek ceste. Bez problémov dosiahnete až 25 km/h asistencie s jeho 250 W a krútiacim momentom 50 N/m.

11 (1)
Remeňový pohon

Čistejšie a bezúdržbové riešenie pre vaše jazdy vďaka prevodovke Belt Drive.

Bezpečnosťna prvom mieste

Vďaka mechanickým kotúčovým brzdám s našou regeneračnou technológiou a integrovanému zvončeku.

Smerové svetlo

Zabudované predné a zadné výkonné svetlá pre maximálnu bezpečnosť na cestách.

Zabezpečená sedlovka

Pomocou uzamykacej svorky sedadla zaistite batériu aj sedlo otočením kľúča.

Farebné variácie ktoré ponúkame:

Galéria:

Blogy

Mestský elektro bike Varaneo Dinky

Mestský elektrický bicykel predstavuje možnosť nového mestského elektrického bicykla. Bicykel v sebe elegantne kombinuje kompaktnosť skladačky a jazdné vlastnosti krosového bicykla.

Retro elektro bike Rayvolt Beachin

Dnes Vám dnes predstavíme Rayvolt Beachin. Beachin je ozajstná romantika na dvoch kolesách.

O nás Blog – Retro elektrobicykel Rayvolt.

Ak sa chceš dozvedieť niečo o nás a o tom ako vznikla značka Rayvolt tento blog je práve pre teba !

elektro bicykel Rayvolt Cruiser.

Blog venovaný vlajkovej lodi Rayvoltu Cruiser. Je to ikonický retro bike od španielského výrobcu Rayvolt, ktorý sídli priamo v prímorskej Barcelóne. Jeho dizajn je ovplyvnený motocyklovou érou, 60. rokov minulého storočia.

Naše videá

Naše sociálne siete