Eebajk Trenčín

Naša požičovňa ebajk Trenčín Vám ponúka terénny elektrický bicykel, s ktorým doslova prekonáte akúkoľvek prekážku, tak aj retro cestný favorit. Ak si chcete poriadne dať do tela, máme pre vás pripravené aj bicykle, ktoré nedisponujú elektrickým pohonom.

Kellys Theos i50 - veľkosť: L

Naša požičovňa ebajkTrenčín má pre vás pripravený všestranný ebike, ktorý sa nezľakne ani toho ťažšieho terénu.

Vyrobený slovenskou značkou Kellys zaručuje vyokú kvalitu. Kostru tvorí dural. O vaše pohodlie sa postará kvalitné odpruženie od značky Rockshox so zdvihmi 150 mm. Samozrejme nechýba ani teleskopická sedlovka so zdvihom 150mm.

O plynulé radenie sa stará spoľahlivá 10 rýchlostná sada Shimano Deore, s ktorou sa dostanete aj na tie najvyššie kopce. S týmto elektrickým bicyklom ušetríte čas a užijete si poriadnu dávku zábavy.

Pohon zaisťuje kompaktný motor od japonskej značky Shimano e7000, ktorý funguje v spojení veľkej batérie s kapacitou 630wh.Všetky potrebné informácie o stave batérie, rýchlosti, módu motora, dojazde ebiku a prejdených km, vám poskytne malý kompaktný displej na riadidlách. Silu motora ovládate dvomi páčkami, ktorými si pridávate a uberáte režim výpomoci. Tento bicykel vám aj napriek svojej váhe, ktorá je 23 kg poskytne stabilnú a dynamickú jazdu, a to aj vďaka 27,5 x2,6 palcovým kolesám.Tak neváhajte a prídte to skúsiť na vlastnú kožu.Vaša požičovňa ebajk Trenčín.

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
39 49 59 500
kellys-theos-i50

FAT BIKE Author SU-MO - veľkosť: M/L

Author Požičovňa

FAT BIKE

Náš tlstý bicykel si určite získal vašu pozornosť extrémne hrubým plášťom so šírkou 4 palce. O tento koncept sa postarala česká značka Author. Fat bike vám umožní veľa nového, ako napríklad prekonávanie sypkých materiálov. Pri zjazde vám ponúkne nezvykle veľkú stabilitu.

Hravá geometria tohto bicykla vám umožní zažiť veľa zábavy na trailoch. Ak máte radi nízke tlaky, tento bicykel si zamilujete. O radenie sa stará 20 rýchlostná sada Shimano Deore. Brzdy sú od značky Shimano a rady MT501 . Odporúčame Vám trasu cez Mestský vrch link na trasu. Široké plášte v spojení s nízkymi tlakmi robia z fatbiku dosť pohodlný bicykel. Tak neváhaj a skús ho v našej požičovni ebajk Trenčín.

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
25 29 39 300

Rock Machine Blizzard TRL 90 – 29" -veľkosť: L

Celoodpružený bicykel

Je ideálny pre milovníkov drsnejšieho all-mountain jazdenia, spolupracuje s odpružením od značky Rockshox so zdvihmi 140 a 150 mm. Nezľakne sa ani ťažkého terénu. Je vhodný na lesné cesty. Hravá geometria zabezpečuje veľkú dávku zábavy. Konštruktéry mysleli aj na výšľapy, a preto sú obidva tlmiče uzamikateľné. Posed je tu viac vzpriamený a aj geometria tohto biku je endurového nádychu. Veľmi dobre pracuje s 29´ palcovými kolesami, ktoré sú aj napriek svojej veľkosti veľmi obratné. Zadná stavba je dosť krátka, čo má za dôsledok veľmi zábavnú geometriu. O brzdenie sa starajú štvor piestikové brzdy Shimano MT520, ktoré spolupracujú so 180 mm kotúčmi. Táto kombinácia tvorí veľmi spoľahlivé brzdy, ktoré sa nezahrejú ani v najväčšom kopci. Ak si chcete užiť veľkú dávku adrenalínu na trailoch, neváhajte a požičajte si tento model u nás v požičovni ebajk Trenčín.

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
29 35 45 500
Celoodpružený bicykel požičovňa

MONDRAKER CHRONO CARBON 29, BLACK/PHANTOM - veľkosť: L

Požičoovňa mondraker chrono carbon 29

Hardtailový bicykel španielskej značky Mondraker je stvorený na efektívne zdolávanie kopcov.

Ako určite vidíte hovorí aj jeho XC geometria. Celý rám tohto bicykla je vyrobený z uhlíkových vlákien. Vďaka tomu je váha uvedeného bicykla iba 10.7 kg. Rám je taktiež veľmi tuhý a obzvlášť dobre pohltí malé nerovnosti. Pre lepší pocit pri výšľapoch, má bicykel dlhší predstavec a posed je športovejší. O tlmenie sa spoľahlivo stará vidlica od značky Fox model 32 so zdvihom 100mm. Presné radenie zabezpečuje 12 rýchlostná sada Sram NX Eagle, s rozsahom zubov, to na kazete 11 až 51 a kľuky 34 zubov. Vďaka tomuto rozsahu vyšľapete aj najstrmšie kopce. Aj napriek tomu, že je tento bicykel prevažne s XC geometriou, zjazdy sa na ňom dajú užiť. A to vďaka krátkej zadnej stavbe a 29 palcovým kolesám. O brzdenie sa starajú brzdy Shimano MT501, ktoré spolupracujú so 160 mm kotúčmi.

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
29 39 49 500

Retro-Favorit

veľkosť L

Máte chuť si trochu zaspomínať? Máme pre vás skvelé riešenie. Je v podobe nášho cestného bicykla značky Favorit. Bicykel je samozrejme kompletne prerobený a dajú sa na ňom bez problémov zdolať aj dlhšie nenáročné trasy. Odporúčame  Vám peknú a zaujímavú cyklotrasu, ktorá vedie z Trenčína až do Horného Sŕnia. Alebo na opačnú stranu môžete zavítať do  Piešťan. Rok výroby tohto bicykla je 1992, takže sa jedná o pomerne starý kus. Je vybavený šiestimi prevodmi, ktoré vám bez problémov vystačia. Ak chceš zažiť trochu tej  nostalgie, tak neváhaj a navštív našu požičovňu.

1/2 deň 1 deň Víkend: piatok – pondelok Kaucia
25 29 39 300
retro-favorit siki-bike

Prečítajte si tiež o našej novinke Varaneo

Mestské skladacie bicykle Dinky sú skvelým spoločníkom na cestu do práce, do školy a samozrejme sú aj skvelý nástroj na únik pri odpočinku na bicykli. Vďaka hrubým plášťom s voliteľným dezénom sa dostanete bez väčších problémov aj na miesta mimo mestských komunikácii. V ponuke máme Dinky, ktoré je  bez odpruženia a  samozrejme tiež aj Dinky S, ktoré je  s predným odpružením. Takýto bicykel Vám vyhladí nepríjemné nerovnosti počas cesty. Batéria Vám poskytne pohodlný dojazd okolo 50 Km. Samozrejme pri kombinácii Vašej a motorovej sily sa dostanete aj na vyšší dojazd. Objavte úplne nový zážitok z jazdy s našimi elektro bicyklami. Staňte sa súčasťou našej revolúcie v oblasti mobility. Objavte aj Vy  náš atraktívny model mestských skladacích e-bikov za bezkonkurenčné ceny!

mestský skladací bicykel