Tip na výlet

Mestský vrch a Krasín

Medzi zaujímavé cyklotrasy v trenčianskom kraji patrí okruh v kopcoch Bielich Karpát, ktorý sa nachádza medzi Zlatovcami, Súčou a Dubravou. Je skvelý kandidát pre tých, ktorí si chcú požičať ebike na 3 hodinky u nás v ebike požičovni.

Naša ebike požičovňa sa nachádza zhruba 200 metrov od žltej cyklotrasy. Profil tejto trasy je mierne strmý a striedajú sa na nej stúpavé a klesavé pasáže. Asi po pol hodine nasledovania žltej značky, ktorá vedie po peknej lesnej ceste, sa dostanete na Sedlo nad Juríkovcami. Odtiaľ je pekný výhľad. Zo sedla nad Juríkovcami sa po lúke dostanete až pod Krasín, odkiaľ sa za pár minút dostanete až ku vysielaču, ktorý je na Krasíne. Odtiaľ sa vrátite späť na sedlo nad Juríkovcami a budete pokračovať až na hrebeň kopca Vysocko. Ďalej sa po hrebeni spustíte pekným miernym kopcom kúsok popod Mestský vrch. Potom už len stačí vyšľapať záverečné stúpanie, ktoré vás dostane až na Mestský Vrch, kde je pekné drevené posedenie aj s ohniskom. Pri spiatočnom zjazde sa zveziete po krásnej ceste, ktorá vás dostane až na Záblatskú kyselku. Naša ebike požičovňa sa odtialto nachádza už iba 2 kilometre od našej požičovne.

Dĺžka tejto cyklotrasy v trenčianskom kraji je cca 30 km a prevýšenie 900metrov.
Náročnosť uvedenej trasy nie je veľká, stačí mať základné znalosti v oblasti cyklistiky.

[porto_carousel stage_padding=“0″ margin=“0″ items=“5″ items_lg=“5″ items_md=“3″ items_sm=“2″ items_xs=“1″ show_nav=“yes“ el_class=“custom-carousel“]
Krasín ebike
Výlety elektro bicyklom Zlatovce
Výlety elektro bicyklom Krasín
Výlet elektrobicyklom Záblatie
Výlet elektrobicyklom Záblatie - Trenčín
Výlet elektrobicyklom Dúbrava
požičovňa elektrobicyklov Trenčín
Výlet elektrobicyklom Trenčín
[/porto_carousel]