Blog retro bicykel

Rayvolt na elektrický pohon

retro e-bike green beachin
V blogu retro bicykel na elektrický pohon Vám dnes predstavíme Rayvolt Beachin. Beachin  je ozajstná romantika na dvoch kolesách. Chrómované riadidlá letné farby biele plášte o sile štyroch palcov a samozrejme kožené gripy a pohodlné kožené sedadlo. To všetko je romantika v prevedení elektrobicykla Rayvolt Beachin. Tento blog retro bicykel je vhodný pre milovníkov pohody strávenej na bicykli.
Elektrobike Beachin je skonštruovaný tak aby ste z jeho širokými kolesami bez problémov prešli po pláži s pieskom alebo sa dostali  niekde k vode. Bez problémov zvládne aj ja ľahký terén. Vybavený je 7 stupňovou prehadzovačkou a samozrejme elektropohonom o sile 250W a 40 Nm. Batéria Samsung môže byť o sile desiatich alebo pätnástich ampérov. 15Ah batéria s dojazdom až 60 kilometrov. Beachin sa štandardne predáva v zelenom alebo modrom prevedení. Jeho vysoké chrómované riadidlá milujú najmä romantické ženy. Blog retro bicykel vám o tomto bicykli povie to ako sa dá užiť.
rayvolt beachin retro bicykel
Blog retro bicykel

Retro bicykel na každý deň.

Je to presne ten bicykel, ktorí si na leto predstavujete že na ňom prídeme na letnú párty k moru na pláž alebo k jazeru.
Určite na ňom zaujmete v centre mesta kde sa zastavíte na kávu alebo na dobré červené/biele víno :). Cena tohto elektrického bicykla je už od 2090 eur a je to jedna z najlepších na trhu.
Bicykel môžete využívať na každodenné jazdenie do práce . Ušetrí vám veľa prostriedkov a času v dnešnej prehustenej mestskej doprave. Najväčším rozdielom medzi Rayvoltom Clubmanom a Beachinom sú riadidlá a sila pneumatík. Náš Rayvolt Beachin ktorý sme testovali s nami, prešiel na jedno nabitie 70 km. V testovanom elektrobicykli sme mali zapojenú 15Ah batériu Samsung. Ryvolt Beachin si skrátka zamilujete. Je to proste niečo návykové.
Blog retro bicykel s elektro pohonom

You can’t afford to spend excessively on a custom piece of writing, but if decide to contract out your writing, you could think about how to find cheap writing service. The result is a fantastic value for your money at a moderate cost. Make sure you’re informed of what you’re looking for. You can choose between reputable or cheap solutions. The first essay writing services in the united states will provide the lowest priced paper written by professionals at an affordable cost.

Pridaj komentár