Blog: mestský elektrický bicykel

Malá a zároveň veľká skladačka s pohonom do 25km/h

Elektrický bicykel skladačka zložený
Blog mestský elektrický bicykel predstavuje možnosť nového mestského elektrického bicykla. Bicykel  v sebe elegantne kombinuje kompaktnosť skladačky a jazdné vlastnosti krosového bicykla.
Zásadnou novinkou a znakom bicykla sú aj silné Fat pneumatiky. Umožňujú bicykel použiť aj na nespevnených cestách ako príležitostný krosový bicykel.

Pri Dinkym sa myslí naozaj na všetko.

Je to stabilný a zábavný. Dinky je ale aj praktický a skvele plní každodenné povinnosti. Preto je stojan súčasťou každého nového bicykla Dinky a Dinky S. Predné svetlo a zadné svetlo je napája  hlavná batéra. Nechýba ani páčka pohonu do 6km/h.

V strede rámu sa nachádza kĺb. Kĺbol s aretáciou môžete zložiť bickel. Taktiež riadidlá sa dajú sklápajú,  aby bicykel zaberal čo najmenej miesta.

Mestský skladací odpružený bicykel varaneo čierny
Elektrický bicykel skladačka riadidlá a displej
Vďaka svojim malým kolesám je dobre ovládateľný a dobre sa s ním prepletá pomedzi autá v premávke. Problémov skladačiek býva stabilita.  Nie však pri tejto mestskej elektrickej skladačke. Široké kolesá držia ozaj výborne. Neprekvapí ich ani nerovný povrch či menšia jama na ceste.
Motor Bafang je osvedčená klasika dnešných mestských bicyklov. Dinky môžete ovládať efektným displejom. Na displeji si nastavujete silu podpory. Informácie o stave batérie a aktuálnej rýchlosti sú taktiež samozrejmosťou.

Základ elektro bicykla tvorí 16Ah vyberateľná batéria Samsung.

Batériu môžete po jazde odomykať a vziať napríklad do práce , kde si ju nabijete podľa aktuánej   potreby.   7 rýchlostná prehadzovačka a kotúčové brzdy Vám spríjemňujú jazdu a starajú sa o vaše bezpečie.
Elektrický bicykel je klasifikovaný ako PEDELEC a spĺňa náročné normy našej legislatívy.
Elektrický bicykel skladačka batéria

Dinky je ozaj zábavný a praktický elektrický mestský bicykel.

Značka Varaneo pochádza z Bavorska, ktoré je kolískou kvalitných dopravných prostriedkov. U Varanea Dinky mysleli naozaj na všetky detaily. Aj na tie najmenšie ako je zvonček na riadidlách.

Blog Mestský elektrický bicykel  Dinky S – pripravujeme

mestský elektro bicykel